Royal Canin FHN Kitten Instinctive zselében - nedves eledel kiscicáknak - 12x85g
Kód: DLZROYKMK0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin FHN Kitten Instinctive zselében - nedves eledel kiscicáknak - 12x85g| Állati életszakaszok | Cica |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Adagoló típusa | Táska |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Súlytartomány | 0 g - 200 g |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Kapacitás | 85 g |
| Az állat kora | Junior |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Kategória | Macskák számára |
| Fő íz | Baromfi |
| Figyelmeztetés | A terméket hűvös, száraz helyen kell tárolni. Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Jódtartalom (100 g-onként) | 0,36 μg |
| Magnéziumtartalom (100 g-onként) | 1,3 mg |
| Durva hamu | 1,8% |
| Fehérjék | 12% |
| Nedvességtartalom | 78% |
| Cinktartalom (100 g-onként) | 13 mg |
| Réztartalom (100 g-onként) | 2,8 μg |
| Nyersrost | 0,9% |
| Zsírtartalom | 4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.12 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579311783 |
| Állati életszakaszok: | Cica |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Adagoló típusa: | Táska |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Kapacitás: | 85 g |
| Az állat kora: | Junior |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fő íz: | Baromfi |
| Figyelmeztetés: | A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Jódtartalom (100 g-onként): | 0,36 μg |
| Magnéziumtartalom (100 g-onként): | 1,3 mg |
| Durva hamu: | 1,8% |
| Fehérjék: | 12% |
| Nedvességtartalom: | 78% |
| Cinktartalom (100 g-onként): | 13 mg |
| Réztartalom (100 g-onként): | 2,8 μg |
| Nyersrost: | 0,9% |
| Zsírtartalom: | 4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

