Royal Canin FHN Kitten Instinctive szószban - nedves eledel kiscicáknak - 12x85g
Kód: DLZROYKMK0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin FHN Kitten Instinctive szószban - nedves eledel kiscicáknak - 12x85g| Kapacitás | 85 g |
| Takarmány íze | Csirke |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat kora | Junior |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Állati életszakaszok | Cica |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz | Csirke |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Összeg | 12 |
| Figyelmeztetés | Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., A terméket hűvös, száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. |
| D3-vitamin tartalom (100 g-onként) | 175 μg |
| Nedvességtartalom | 79,5% |
| Nyersrost | 0,6% |
| Fehérjék | 12% |
| Zsírtartalom | 4% |
| Durva hamu | 1,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.183 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579308745 |
| Kapacitás: | 85 g |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat kora: | Junior |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Állati életszakaszok: | Cica |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz: | Csirke |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Összeg: | 12 |
| Figyelmeztetés: | Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. |
| D3-vitamin tartalom (100 g-onként): | 175 μg |
| Nedvességtartalom: | 79,5% |
| Nyersrost: | 0,6% |
| Fehérjék: | 12% |
| Zsírtartalom: | 4% |
| Durva hamu: | 1,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

