Royal Canin Feline Fit száraz macskaeledel felnőtteknek 2 kg
Kód: AMABEZKAR0910
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin Feline Fit száraz macskaeledel felnőtteknek 2 kg| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Túlsúly |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Kategória | Macskák számára |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 2 kg |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Fő íz | Csirke |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 4,3% |
| Durva hamu | 7,6% |
| Zsírtartalom | 15% |
| Fehérjék | 32% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.05 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550702201 |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Túlsúly |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Kategória: | Macskák számára |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 2 kg |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Fő íz: | Csirke |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 4,3% |
| Durva hamu: | 7,6% |
| Zsírtartalom: | 15% |
| Fehérjék: | 32% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

