ROYAL CANIN FCN Appetite Control jelly Box - vlhké krmivo pro dospělé kočky - 12x85g
Kód: DLZROYKMK0034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN FCN Appetite Control jelly Box - vlhké krmivo pro dospělé kočky - 12x85g| Typ balení | Sáček |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Účinky na zdraví | Zdravá hmotnost |
| Typ mazlíčka | Kočka |
| Hmotnost | 12 x 85 g |
| Příchuť krmiva | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Další funkce | Nadváha, Sterilizace |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hrubý popel | 1,8% |
| Hrubá vláknina | 0,9% |
| Bílkoviny | 8,2% |
| Obsah manganu | 1 mg/kg |
| Obsažená vlhkost | 82,5% |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Obsah železa | 3 mg/kg |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Obsah jódu | 0,26 mg/kg |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Obsah mědi | 2,1 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 110 IU/kg |
| Obsah L-karnitinu | 35 mg/kg |
| Bezlepkový | Ne |
| Obsah tuku | 2,3% |
| Obsah zinku | 10 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.17 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579016916 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges testsúly |
| Háziállat típusa: | Macska |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Takarmány íze: | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei: | Túlsúlyra való hajlam |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők: | Túlsúly, Sterilizáció |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Kategória: | Macskák számára |
| Durva hamu: | 1,8% |
| Nyersrost: | 0,9% |
| Fehérjék: | 8,2% |
| Mangántartalom: | 1 mg/kg |
| Nedvességtartalom: | 82,5% |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Vastartalom: | 3 mg/kg |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Jódtartalom: | 0,26 mg/kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Réztartalom: | 2,1 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 110 NE/kg |
| L-karnitin tartalom: | 35 mg/kg |
| Gluténmentes: | Nem |
| Zsírtartalom: | 2,3% |
| Cinktartalom: | 10 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

