ROYAL CANIN FBN Maine Coon Box - Mokré krmivo pro kočky - sáček 12x 85g
Kód: DLZROYKMK0071
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN FBN Maine Coon Box - Mokré krmivo pro kočky - sáček 12x 85g| Příchuť krmiva | Maso |
| Typ balení | Sáček |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana před srdečními chorobami |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Účinky na zdraví | Péče o srdce, Celkový zdravotní stav, Kůže a srst |
| Typ produktu | Mokrá strava |
| Hmotnost | 12 x 85 g |
| Kočičí plemeno | Mainská mývalí kočka |
| Typ zvířete | Kočka |
| Řada | ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Kategorie | Pro kočky |
| Plemeno domácího zvířete | Mainská mývalí kočka |
| Varování | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Hrubý popel | 1,4% |
| Obsah mědi | 2,6 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 310 IU/kg |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Obsah železa | 11 mg/kg |
| Obsah manganu | 3,4 mg/kg |
| Obsažená vlhkost | 78% |
| Obsah jódu | 0,3 mg/kg |
| Bezlepkový | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hrubá vláknina | 1,6% |
| Bílkoviny | 10% |
| Obsah tuku | 4,3% |
| Obsah zinku | 34 mg/kg |
| Bez cukru | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.144 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579001202 |
| Takarmány íze: | Hús |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Védelem a szívbetegségek ellen |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások: | Szívápolás, Általános egészség, Bőr és szőrzet |
| Terméktípus: | Nedves étel |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Macskafajta: | Maine Coon macska |
| Állattípus: | Macska |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz: | Baromfi |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Kategória: | Macskák számára |
| Háziállat fajtája: | Maine Coon macska |
| Figyelmeztetés: | Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni. |
| Durva hamu: | 1,4% |
| Réztartalom: | 2,6 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 310 NE/kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Vastartalom: | 11 mg/kg |
| Mangántartalom: | 3,4 mg/kg |
| Nedvességtartalom: | 78% |
| Jódtartalom: | 0,3 mg/kg |
| Gluténmentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Nyersrost: | 1,6% |
| Fehérjék: | 10% |
| Zsírtartalom: | 4,3% |
| Cinktartalom: | 34 mg/kg |
| Cukormentes: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

