Royal Canin FBN Maine Coon Adult - száraz eledel felnőtt macskáknak - 4 kg
Kód: DLZROYKSK0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin FBN Maine Coon Adult - száraz eledel felnőtt macskáknak - 4 kg| Súly | 4 kg |
| Vitaminokat tartalmaz | B9-vitamin (folsav), C-vitamin, B1-vitamin, B5-vitamin, B2-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, H-vitamin (biotin), D3-vitamin, A-vitamin |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások | Húgyhólyag- és szívbetegségek, Csípő- és ízületi betegségek, Bőr- és szőrzetbetegségek |
| Macskafajta | Maine Coon macska |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Kategória | Macskák számára |
| Fő íz | Csirke |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| Szeléntartalom | 0,28 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 46,2 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom | 130 μg/kg |
| Vastartalom | 208 mg/kg |
| Mangántartalom | 64 mg/kg |
| Nátrium | 0,5% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 12,9 mg/kg |
| Biotin tartalom | 2920 μg/kg |
| Káliumtartalom | 0,8% |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 25,7 mg/kg |
| Taurin tartalom | 0,3 mg/kg |
| L-karnitin tartalom | 50 mg/kg |
| Durva hamu | 7,4% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 137,9 mg/kg |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 800 NE/kg |
| C-vitamin tartalom | 300 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,06% |
| Metabolizálható energia (ME) | 4028 kcal/kg |
| Nyersrost | 5% |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 458,7 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom | 72 mg/kg |
| Cinktartalom | 188 mg/kg |
| Fehérjék | 31% |
| Zsírtartalom | 20% |
| Kalcium | 1% |
| Jódtartalom | 4,4 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 30000 NE/kg |
| Foszfor | 0,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.08 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550710657 |
| Súly: | 4 kg |
| Vitaminokat tartalmaz: | B9-vitamin (folsav), C-vitamin, B1-vitamin, B5-vitamin, B2-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, H-vitamin (biotin), D3-vitamin, A-vitamin |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások: | Húgyhólyag- és szívbetegségek, Csípő- és ízületi betegségek, Bőr- és szőrzetbetegségek |
| Macskafajta: | Maine Coon macska |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fő íz: | Csirke |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Szeléntartalom: | 0,28 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 46,2 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom: | 130 μg/kg |
| Vastartalom: | 208 mg/kg |
| Mangántartalom: | 64 mg/kg |
| Nátrium: | 0,5% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 12,9 mg/kg |
| Biotin tartalom: | 2920 μg/kg |
| Káliumtartalom: | 0,8% |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 25,7 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 0,3 mg/kg |
| L-karnitin tartalom: | 50 mg/kg |
| Durva hamu: | 7,4% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 137,9 mg/kg |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 800 NE/kg |
| C-vitamin tartalom: | 300 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,06% |
| Metabolizálható energia (ME): | 4028 kcal/kg |
| Nyersrost: | 5% |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 458,7 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom: | 72 mg/kg |
| Cinktartalom: | 188 mg/kg |
| Fehérjék: | 31% |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Kalcium: | 1% |
| Jódtartalom: | 4,4 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 30000 NE/kg |
| Foszfor: | 0,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

