ROYAL CANIN Exigent Fussy - száraz macskaeledel - 4 kg
Kód: DLKROYKAS0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Exigent Fussy - száraz macskaeledel - 4 kg| Szójamentes | Nem |
| Gluténmentes | Nem |
| Súly | 4 kg |
| Az állat speciális igényei | Aggódó |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Cukormentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők | Aggódó |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Kategória | Macskák számára |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Fő íz | Baromfi |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 7% |
| Zsírtartalom | 17,5% |
| Nyersrost | 1% |
| Fehérjék | 40% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.07 kg |
| EAN vonalkód: | 3182551065732 |
| Szójamentes: | Nem |
| Gluténmentes: | Nem |
| Súly: | 4 kg |
| Az állat speciális igényei: | Aggódó |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Cukormentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Aggódó |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Kategória: | Macskák számára |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Fő íz: | Baromfi |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 7% |
| Zsírtartalom: | 17,5% |
| Nyersrost: | 1% |
| Fehérjék: | 40% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

