ROYAL CANIN Exigent Fussy - suché krmivo pro kočky - 10kg
Kód: DLKROYKAS0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Exigent Fussy - suché krmivo pro kočky - 10kg| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez sóji | Ne |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 10 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Úzkostlivý |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ne |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Kategorie | Pro kočky |
| Další funkce | Úzkostlivý |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Bílkoviny | 40% |
| Obsah tuku | 17,5% |
| Hrubý popel | 7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 7.1 kg |
| EAN vonalkód: | 3182551065763 |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez sóji: | Ne |
| Typ balení: | Taška |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Úzkostlivý |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový: | Ne |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Další funkce: | Úzkostlivý |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Hrubá vláknina: | 1% |
| Bílkoviny: | 40% |
| Obsah tuku: | 17,5% |
| Hrubý popel: | 7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

