ROYAL CANIN Dental - száraz macskaeledel - 1,5 kg
Kód: AMABEZKAR1111
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Dental - száraz macskaeledel - 1,5 kg| Takarmány íze | Kukorica, Baromfi, Rizs |
| Tanács | ROYAL CANIN Állatorvosi Rendelő, ROYAL CANIN Fogászati Rendelő |
| Kategória | Macskák számára |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Fogászati |
| Súly | 1,5 kg |
| Az állat speciális igényei | Fogak |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Egészségügyi hatások | Fogkőkezelés, Emésztőrendszer ápolása |
| Tartósítószermentes | Nem |
| Gluténmentes | Nem |
| Szójamentes | Nem |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Fő íz | Baromfi |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., A terméket mindig légmentesen lezárt tartályban tárolja. |
| Fehérjék | 29% |
| Durva hamu | 6,4% |
| Nyersrost | 5,4% |
| Zsírtartalom | 15% |
| Kalcium | 0,85% |
| Foszfor | 0,65% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.55 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550722308 |
| Takarmány íze: | Kukorica, Baromfi, Rizs |
| Tanács: | ROYAL CANIN Állatorvosi, ROYAL CANIN Fogászati |
| Kategória: | Macskák számára |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Fogászati |
| Súly: | 1,5 kg |
| Az állat speciális igényei: | Fogak |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Egészségügyi hatások: | Fogkőkezelés, Emésztőrendszer ápolása |
| Tartósítószermentes: | Nem |
| Gluténmentes: | Nem |
| Szójamentes: | Nem |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Fő íz: | Baromfi |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja. |
| Fehérjék: | 29% |
| Durva hamu: | 6,4% |
| Nyersrost: | 5,4% |
| Zsírtartalom: | 15% |
| Kalcium: | 0,85% |
| Foszfor: | 0,65% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

