ROYAL CANIN Cat Urinary s/o Közepes kalóriatartalmú VHN - száraz macskaeledel - 7 kg
Kód: AMABEZKAR1198
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Cat Urinary s/o Közepes kalóriatartalmú VHN - száraz macskaeledel - 7 kg| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Gluténmentes | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Tanács | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Egyéb jellemzők | Struvit kövek |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Kategória | Macskák számára |
| Fő íz | Baromfi |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Struvit kövek feloldása, a húgyúti rendszer védelme |
| Szójamentes | Nem |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Súly | 7 kg |
| Figyelmeztetés | Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. Biztosítson friss ivóvizet. A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja. Száraz és hűvös helyen tárolandó. Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Zsírtartalom | 11% |
| Fehérjék | 34% |
| Nyersrost | 7% |
| Durva hamu | 8,9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 7.2 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550859561 |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Gluténmentes: | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Tanács: | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Egyéb jellemzők: | Struvit kövek |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fő íz: | Baromfi |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Struvit kövek feloldása, Húgyúti rendszer védelme |
| Szójamentes: | Nem |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 7 kg |
| Figyelmeztetés: | Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., Biztosítson friss ivóvizet., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Zsírtartalom: | 11% |
| Fehérjék: | 34% |
| Nyersrost: | 7% |
| Durva hamu: | 8,9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

