ROYAL CANIN Cat Urinary Moderate Calorie VHN - száraz macskaeledel - 9 kg
Kód: AMABEZKAR1466
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Cat Urinary Moderate Calorie VHN - száraz macskaeledel - 9 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Struvit kövek feloldása, Struvit kövek képződésének megelőzése |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Súly | 9 kg |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | Macskák számára |
| Szójamentes | Nem |
| Egyéb jellemzők | Struvit kövek |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Gluténmentes | Nem |
| Fő íz | Baromfi |
| Tanács | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| Fehérjék | 34% |
| Durva hamu | 8,9% |
| Zsírtartalom | 11% |
| Nyersrost | 7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 9.05 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550815475 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Struvit kövek feloldása, A struvit kövek képződésének megelőzése |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 9 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | Macskák számára |
| Szójamentes: | Nem |
| Egyéb jellemzők: | Struvit kövek |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Gluténmentes: | Nem |
| Fő íz: | Baromfi |
| Tanács: | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| Fehérjék: | 34% |
| Durva hamu: | 8,9% |
| Zsírtartalom: | 11% |
| Nyersrost: | 7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

