ROYAL CANIN Cat Hypoallergenic - száraz macskaeledel - 4,5 kg
Kód: VETROYKSK0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Cat Hypoallergenic - száraz macskaeledel - 4,5 kg| Egyéb jellemzők | Allergia, Ételérzékenység, Gluténmentes |
| Kategória | Macskák számára |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Fő íz | Baromfi |
| Tanács | ROYAL CANIN hipoallergén, ROYAL CANIN állatgyógyászati |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Szójamentes | Nem |
| Az állat speciális igényei | Ételintolerancia, ételallergia, allergia csökkentése |
| Súly | 4,5 kg |
| Gluténmentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| Fehérjék | 25,5% |
| Zsírtartalom | 20% |
| Durva hamu | 6,6% |
| Nyersrost | 3,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.564 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550939560 |
| Egyéb jellemzők: | Allergia, Ételtúlérzékenység, Gluténmentes |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fő íz: | Baromfi |
| Tanács: | ROYAL CANIN hipoallergén, ROYAL CANIN Állatorvosi |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Szójamentes: | Nem |
| Az állat speciális igényei: | Az ételintolerancia csökkentése, Ételallergia, Allergiás |
| Súly: | 4,5 kg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| Fehérjék: | 25,5% |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Durva hamu: | 6,6% |
| Nyersrost: | 3,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

