ROYAL CANIN Cat Gastrointestinal VHN - száraz macskaeledel - 2 kg
Kód: AMABEZKAR0505
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Cat Gastrointestinal VHN - száraz macskaeledel - 2 kg| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Macskák számára |
| Tanács | ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Emésztési támogatás, Emésztési problémák |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Gluténmentes | Nem |
| Fő íz | Baromfi |
| Súly | 2 kg |
| Az állat speciális igényei | Emésztőrendszer védelme, bélrendszeri felszívódási zavar |
| Szójamentes | Nem |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 8,5% |
| Zsírtartalom | 22% |
| Nyersrost | 4,8% |
| Fehérjék | 32% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.043 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550771252 |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Tanács: | ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása, Emésztőrendszeri problémák |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Gluténmentes: | Nem |
| Fő íz: | Baromfi |
| Súly: | 2 kg |
| Az állat speciális igényei: | Az emésztőrendszer védelme, Bélrendszeri felszívódási zavar |
| Szójamentes: | Nem |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Zsírtartalom: | 22% |
| Nyersrost: | 4,8% |
| Fehérjék: | 32% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

