ROYAL CANIN Cat Gastrointestinal Moderate Calorie VHN - száraz macskaeledel - 2 kg
Kód: AMABEZKAR1435
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Cat Gastrointestinal Moderate Calorie VHN - száraz macskaeledel - 2 kg| Fő íz | Baromfi |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Emésztési támogatás, Emésztési problémák |
| Tanács | ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Az állat speciális igényei | Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, a bélrendszeri felszívódási zavarokat, a megfelelő emésztést |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súly | 2 kg |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Gluténmentes | Nem |
| Szójamentes | Nem |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | A terméket mindig légmentesen lezárt tartályban tárolja. Gyermekektől elzárva tartandó. Száraz és hűvös helyen tárolandó. Biztosítson friss ivóvizet. Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| Nyersrost | 5,2% |
| Fehérjék | 35% |
| Zsírtartalom | 13% |
| Durva hamu | 8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.036 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550771290 |
| Fő íz: | Baromfi |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása, Emésztőrendszeri problémák |
| Tanács: | ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Az állat speciális igényei: | Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Bélrendszeri felszívódási zavar, Megfelelő emésztés |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súly: | 2 kg |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Gluténmentes: | Nem |
| Szójamentes: | Nem |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| Nyersrost: | 5,2% |
| Fehérjék: | 35% |
| Zsírtartalom: | 13% |
| Durva hamu: | 8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

