Royal Canin British Shorthair Kitten száraz macskaeledel 2 kg Baromfi, rizs, zöldségek
Kód: AMABEZKAR1028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin British Shorthair Kitten száraz macskaeledel 2 kg Baromfi, rizs, zöldségek| Takarmány íze | Zöldség, Baromfi, Rizs |
| Macskafajta | Brit rövidszőrű |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Állati életszakaszok | Cica |
| Súly | 2 kg |
| Vitaminokat tartalmaz | B12-vitamin, E-vitamin, B9-vitamin (folsav), H-vitamin (biotin), C-vitamin, B1-vitamin, B2-vitamin, D3-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, B5-vitamin, A-vitamin |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot, növekedési időszak |
| Háziállat fajtája | Brit macska |
| Az állat kora | Junior |
| Fő íz | Csirke |
| Tanács | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Macskák számára |
| Egészségügyi hatások | Emésztőrendszer ápolása, Általános egészség |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Durva hamu | 7% |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Biotin tartalom | 3020 μg/kg |
| A-vitamin tartalom | 31000 NE/kg |
| Nátrium | 0,5% |
| Szeléntartalom | 0,34 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 473,9 mg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 142,5 mg/kg |
| Jódtartalom | 4,6 mg/kg |
| Cinktartalom | 196 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 47,7 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 26,5 mg/kg |
| L-karnitin tartalom | 50 mg/kg |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 800 NE/kg |
| Mangántartalom | 64 mg/kg |
| Zsírtartalom | 20% |
| Vastartalom | 218 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom | 74,3 mg/kg |
| C-vitamin tartalom | 300 mg/kg |
| Fehérjék | 38% |
| Magnéziumtartalom | 0,08% |
| Metabolizálható energia (ME) | 4219 kcal/kg |
| Kalcium | 1,04% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 14 mg/kg |
| Káliumtartalom | 0,6% |
| Foszfor | 0,95% |
| Nyersrost | 2,2% |
| B12-vitamin tartalom | 130 μg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.05 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550816533 |
| Takarmány íze: | Növényi, Baromfi, Rizs |
| Macskafajta: | Brit rövidszőrű |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Állati életszakaszok: | Cica |
| Súly: | 2 kg |
| Vitaminokat tartalmaz: | B12-vitamin, E-vitamin, B9-vitamin (folsav), H-vitamin (biotin), C-vitamin, B1-vitamin, B2-vitamin, D3-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, B5-vitamin, A-vitamin |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Növekedési időszak |
| Háziállat fajtája: | Brit macska |
| Az állat kora: | Junior |
| Fő íz: | Csirke |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egészségügyi hatások: | Emésztőrendszer ápolása, Általános egészség |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Durva hamu: | 7% |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Biotin tartalom: | 3020 μg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 31000 NE/kg |
| Nátrium: | 0,5% |
| Szeléntartalom: | 0,34 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 473,9 mg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 142,5 mg/kg |
| Jódtartalom: | 4,6 mg/kg |
| Cinktartalom: | 196 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 47,7 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 26,5 mg/kg |
| L-karnitin tartalom: | 50 mg/kg |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 800 NE/kg |
| Mangántartalom: | 64 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Vastartalom: | 218 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom: | 74,3 mg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 300 mg/kg |
| Fehérjék: | 38% |
| Magnéziumtartalom: | 0,08% |
| Metabolizálható energia (ME): | 4219 kcal/kg |
| Kalcium: | 1,04% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 14 mg/kg |
| Káliumtartalom: | 0,6% |
| Foszfor: | 0,95% |
| Nyersrost: | 2,2% |
| B12-vitamin tartalom: | 130 μg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

