ROYAL CANIN Brit Rövidszőrű - száraz macskaeledel - 2 kg
Kód: AMABEZKAR0849
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Brit Rövidszőrű - száraz macskaeledel - 2 kg| Takarmány íze | Baromfi, Rizs |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Állattípus | Macska |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Súly | 2 kg |
| Tanács | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Fő íz | Csirke |
| Macskafajta | Brit rövidszőrű |
| Kategória | Macskák számára |
| Szójamentes | Nem |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Gluténmentes | Nem |
| Háziállat fajtája | Brit macska |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet. Gyermekektől elzárva tartandó. Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 5,3% |
| Fehérjék | 34% |
| Zsírtartalom | 19% |
| Durva hamu | 6,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.047 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550756419 |
| Takarmány íze: | Baromfi, Rizs |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Állattípus: | Macska |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Súly: | 2 kg |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Fő íz: | Csirke |
| Macskafajta: | Brit rövidszőrű |
| Kategória: | Macskák számára |
| Szójamentes: | Nem |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Gluténmentes: | Nem |
| Háziállat fajtája: | Brit macska |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 5,3% |
| Fehérjék: | 34% |
| Zsírtartalom: | 19% |
| Durva hamu: | 6,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

