Royal Canin Brit Rövidszőrű Felnőtt Száraz Macskaeledel 4 kg Felnőtt
Kód: AMABEZKAR0832
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin Brit Rövidszőrű Felnőtt Száraz Macskaeledel 4 kg Felnőtt| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Fő íz | Csirke |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Háziállat fajtája | Brit macska |
| Kategória | Macskák számára |
| Az állat speciális igényei | Szív |
| Súly | 4 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Vitaminokat tartalmaz | A-vitamin, B3-vitamin, B2-vitamin, B12-vitamin, H-vitamin (biotin), E-vitamin, B5-vitamin, B9-vitamin (folsav), C-vitamin, D3-vitamin, B6-vitamin, B1-vitamin |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fehérjék | 34% |
| Káliumtartalom | 0,7% |
| Kalcium | 0,8% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 13,5 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom | 75,3 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,06% |
| Biotin tartalom | 3060 μg/kg |
| Nátrium | 0,5% |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 48,3 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 480 mg/kg |
| C-vitamin tartalom | 300 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom | 130 μg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 144,3 mg/kg |
| Mangántartalom | 64 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 26,8 mg/kg |
| Vastartalom | 191 mg/kg |
| Cinktartalom | 191 mg/kg |
| Nyersrost | 5,3% |
| Szeléntartalom | 0,27 mg/kg |
| Zsírtartalom | 19% |
| Durva hamu | 6,8% |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 800 NE/kg |
| Taurin tartalom | 0,3 mg/kg |
| L-karnitin tartalom | 200 mg/kg |
| Foszfor | 0,73% |
| Jódtartalom | 4,4 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 32000 NE/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.088 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550756440 |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Fő íz: | Csirke |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Háziállat fajtája: | Brit macska |
| Kategória: | Macskák számára |
| Az állat speciális igényei: | Szív |
| Súly: | 4 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Vitaminokat tartalmaz: | A-vitamin, B3-vitamin, B2-vitamin, B12-vitamin, H-vitamin (biotin), E-vitamin, B5-vitamin, B9-vitamin (folsav), C-vitamin, D3-vitamin, B6-vitamin, B1-vitamin |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fehérjék: | 34% |
| Káliumtartalom: | 0,7% |
| Kalcium: | 0,8% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 13,5 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom: | 75,3 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,06% |
| Biotin tartalom: | 3060 μg/kg |
| Nátrium: | 0,5% |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 48,3 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 480 mg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 300 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom: | 130 μg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 144,3 mg/kg |
| Mangántartalom: | 64 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 26,8 mg/kg |
| Vastartalom: | 191 mg/kg |
| Cinktartalom: | 191 mg/kg |
| Nyersrost: | 5,3% |
| Szeléntartalom: | 0,27 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 19% |
| Durva hamu: | 6,8% |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 800 NE/kg |
| Taurin tartalom: | 0,3 mg/kg |
| L-karnitin tartalom: | 200 mg/kg |
| Foszfor: | 0,73% |
| Jódtartalom: | 4,4 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 32000 NE/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

