ROYAL CANIN Anallergenic VHN - száraz macskaeledel - 4 kg
Kód: VETROYKSK0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Anallergenic VHN - száraz macskaeledel - 4 kg| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Bőr egészségének javítása, Ételallergia |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 4 kg |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Állatorvosi besorolás | Teljes értékű takarmány, diétás takarmánykeverék |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr, Allergia, Gluténmentes |
| Kategória | Macskák számára |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Nem |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Hús |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | ROYAL CANIN Antiallergén, ROYAL CANIN Állatorvosi |
| Figyelmeztetés | Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. Biztosítson friss ivóvizet. A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja. Száraz és hűvös helyen tárolandó. Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Nyersrost | 3,2% |
| Zsírtartalom | 17% |
| Fehérjék | 24,6% |
| Durva hamu | 7,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.1 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550939270 |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, A bőr egészségének javítása, Ételallergia |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 4 kg |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány, Takarmánykeverék |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Allergia, Gluténmentes |
| Kategória: | Macskák számára |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Nem |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Hús |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ROYAL CANIN Allergénmentes, ROYAL CANIN Állatorvosi |
| Figyelmeztetés: | Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., Biztosítson friss ivóvizet., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Nyersrost: | 3,2% |
| Zsírtartalom: | 17% |
| Fehérjék: | 24,6% |
| Durva hamu: | 7,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

