QNAP TVS-675 NAS Tower ZhaoXin KaiXian KX-6000 KX-U6580 8 GB DDR4 0 TB QuTS hero Černá
Kód: NASQNANAS0365
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
QNAP TVS-675 NAS Tower ZhaoXin KaiXian KX-6000 KX-U6580 8 GB DDR4 0 TB QuTS hero Černá| Výrobce procesoru | ZhaoXin |
| Model procesoru | KX-U6580 |
| Model grafického adaptéru na kartě | ZhaoXin C960 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ procesoru | ZhaoXin KaiXian KX-6000 |
| Takt procesoru | 2,5 GHz |
| Agregace spojení | Ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 2500 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| DHCP klient | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wake-on-LAN ready | Ano |
| Automatické vyvážení | Ano |
| DHCP server | Ano |
| Podpora iSCSI | Ano |
| Podporované síťové protokoly | IPv4, IPv6 |
| Podporované systémy souborů | NTFS, exFAT, ext4, HFS+, ext3, FAT32 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Úrovně RAID | 60, 0, 1, 10, 6, 50, JBOD, 5 |
| Počet M.2 (M & B) slotů | 2 |
| Vyhledávání špatných bloků | Ano |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | 2.5", 3.5", M.2 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, Serial ATA II, Serial ATA III |
| Kapacita úložiště | 0 GB |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 6 |
| Roaming disku | Ano |
| Online migrace pole RAID | Ano |
| Podpora RAID | Ano |
| Obnovení diskového pole RAID | Ano |
| Hot-swap šachty | Ano |
| Nainstalované disky | Ne |
| Nainstalované typy úložišť | Ne |
| Celková instalovaná úložná kapacita | 0 TB |
| Online rozšíření pole RAID | Ano |
| Počet napájecích článků | 1 |
| Spotřeba energie (v pohotovostním režimu HDD) | 41,897 W |
| Napětí ventilátoru | 12 V |
| Pozice napájecího zdroje | Vestavěný |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba elektrické energie | 60,794 W |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU) | 250 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Průměr větráku | 8 cm |
| Typ chlazení | Aktivní |
| LED indikátory | HDD, SSD, USB, LAN, Status |
| Slot pro zámek | Ano |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Typ skříně | Tower |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Barva | Černá |
| Výška | 188,2 mm |
| Hloubka | 280,8 mm |
| Šířka | 263,9 mm |
| Hmotnost | 6,2 kg |
| Výška balení | 417 mm |
| Šířka balení | 295 mm |
| Hloubka balení | 390 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,85 kg |
| Fibre Channel | Ano |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Podporované operační systémy Linux | Ubuntu 14.10, SuSE Linux 12.3, SuSE Linux 15, CentOS 7.0, Ubuntu 16.04, Ubuntu 16.10, Ubuntu 18.04 LTS, Ubuntu 17.10, Ubuntu 15.10, Ubuntu 15.04, Ubuntu 14.04, SuSE Linux 12.0, Ubuntu 20.04 LTS |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 Professional, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8 x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 11, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64 |
| Ostatní podporované operační systémy | Solaris 11, Solaris 10, IBM AIX 7.2, IBM AIX 7.1 |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2012, Windows Server 2003, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2019 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Poskytovaný operační systém | QuTS hero |
| Verze operačního systému | h5.0.0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| USB port | Ano |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 3.x) | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Současná připojení | 2000 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Paměť flash | 5000 MB |
| Paměťové sloty | 2 |
| Maximální podporovaná RAM | 64 GB |
| Zálohování | Ano |
| Vícejazyčná podpora | Ano |
| Bzučák | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Zálohovací funkce | USB disk, iSCSI LUN, Cloud |
| Webové prohlížeče | Apple Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge |
| Model | NAS |
| Správa přístupových práv ke sdíleným adresářům | Ano |
| Systémový protokol | Ano |
| Hlučnost | 20,2 dB |
| Tlačítko reset | Ano |
| Zabudovaný FTP server | Ano |
| Počet uživatelů | 2000 uživatel/ů |
| Funkce USB kopírování | Ano |
| Aktuální kopie | Ano |
| Podpora technologie SMART | Ano |
| Funkce Hot spare | Ano |
| Sdílená složka | AFP, CIFS/SMB, FTP, WebDAV |
| Autentizace hesla | Ano |
| Skenování disku | Ano |
| Šifrování/zabezpečení | FIPS 140-2, SSL/TLS, SNMPv2, HTTPS, SNMPv3, 256-bit AES |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Podpory třetí strany | Ano |
| Třída zařízení | Malé a střední firmy |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Počet šroubů | 36 |
| Typ balení | Krabice |
| Klíč k přihrádce na disk v ceně | Ano |
| Dodávané kabely | AC, LAN (RJ-45) |
| Počet napájecích kabelů | 1 |
| Kód harmonizovaného systému | 84714100 |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s kapalinami., Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu. Výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Spotřebič sami nerozebírejte. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NAS - file servers |
|---|---|
| Súly: | 7.765 kg |
| EAN vonalkód: | 4713213519394 |
| Výrobce procesoru: | ZhaoXin |
| Model procesoru: | KX-U6580 |
| Model grafického adaptéru na kartě: | ZhaoXin C960 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Typ procesoru: | ZhaoXin KaiXian KX-6000 |
| Takt procesoru: | 2,5 GHz |
| Agregace spojení: | Ano |
| Dynamická DNS (DDNS): | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames: | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 100, 2500 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| DHCP klient: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wake-on-LAN ready: | Ano |
| Automatické vyvážení: | Ano |
| DHCP server: | Ano |
| Podpora iSCSI: | Ano |
| Podporované síťové protokoly: | IPv4, IPv6 |
| Podporované systémy souborů: | NTFS, exFAT, ext4, HFS+, ext3, FAT32 |
| Podporované typy úložišť: | HDD & SSD |
| Úrovně RAID: | 60, 0, 1, 10, 6, 50, JBOD, 5 |
| Počet M.2 (M & B) slotů: | 2 |
| Vyhledávání špatných bloků: | Ano |
| Podporovaná velikost úložných jednotek: | 2.5", 3.5", M.2 |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | M.2, Serial ATA II, Serial ATA III |
| Kapacita úložiště: | 0 GB |
| Počet podporovaných úložných jednotek: | 6 |
| Roaming disku: | Ano |
| Online migrace pole RAID: | Ano |
| Podpora RAID: | Ano |
| Obnovení diskového pole RAID: | Ano |
| Hot-swap šachty: | Ano |
| Nainstalované disky: | Ne |
| Nainstalované typy úložišť: | Ne |
| Celková instalovaná úložná kapacita: | 0 TB |
| Online rozšíření pole RAID: | Ano |
| Počet napájecích článků: | 1 |
| Spotřeba energie (v pohotovostním režimu HDD): | 41,897 W |
| Napětí ventilátoru: | 12 V |
| Pozice napájecího zdroje: | Vestavěný |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba elektrické energie: | 60,794 W |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU): | 250 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Průměr větráku: | 8 cm |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| LED indikátory: | HDD, SSD, USB, LAN, Status |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Počet ventilátorů: | 3 ventilátor/ventilátory |
| Typ skříně: | Tower |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 188,2 mm |
| Hloubka: | 280,8 mm |
| Šířka: | 263,9 mm |
| Hmotnost: | 6,2 kg |
| Výška balení: | 417 mm |
| Šířka balení: | 295 mm |
| Hloubka balení: | 390 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 7,85 kg |
| Fibre Channel: | Ano |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Podporované operační systémy Linux: | Ubuntu 14.10, SuSE Linux 12.3, SuSE Linux 15, CentOS 7.0, Ubuntu 16.04, Ubuntu 16.10, Ubuntu 18.04 LTS, Ubuntu 17.10, Ubuntu 15.10, Ubuntu 15.04, Ubuntu 14.04, SuSE Linux 12.0, Ubuntu 20.04 LTS |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7 Professional, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8 x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 11, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64 |
| Ostatní podporované operační systémy: | Solaris 11, Solaris 10, IBM AIX 7.2, IBM AIX 7.1 |
| Podporované serverové operační systémy: | Windows Server 2012, Windows Server 2003, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2019 |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Poskytovaný operační systém: | QuTS hero |
| Verze operačního systému: | h5.0.0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| USB port: | Ano |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 3.x): | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Současná připojení: | 2000 |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| Formát paměti: | SO-DIMM |
| Vnitřní paměť: | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Paměť flash: | 5000 MB |
| Paměťové sloty: | 2 |
| Maximální podporovaná RAM: | 64 GB |
| Zálohování: | Ano |
| Vícejazyčná podpora: | Ano |
| Bzučák: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Zálohovací funkce: | USB disk, iSCSI LUN, Cloud |
| Webové prohlížeče: | Apple Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge |
| Model: | NAS |
| Správa přístupových práv ke sdíleným adresářům: | Ano |
| Systémový protokol: | Ano |
| Hlučnost: | 20,2 dB |
| Tlačítko reset: | Ano |
| Zabudovaný FTP server: | Ano |
| Počet uživatelů: | 2000 uživatel/ů |
| Funkce USB kopírování: | Ano |
| Aktuální kopie: | Ano |
| Podpora technologie SMART: | Ano |
| Funkce Hot spare: | Ano |
| Sdílená složka: | AFP, CIFS/SMB, FTP, WebDAV |
| Autentizace hesla: | Ano |
| Skenování disku: | Ano |
| Šifrování/zabezpečení: | FIPS 140-2, SSL/TLS, SNMPv2, HTTPS, SNMPv3, 256-bit AES |
| Access Control List (ACL): | Ano |
| Podpory třetí strany: | Ano |
| Třída zařízení: | Malé a střední firmy |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Počet šroubů: | 36 |
| Typ balení: | Krabice |
| Klíč k přihrádce na disk v ceně: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC, LAN (RJ-45) |
| Počet napájecích kabelů: | 1 |
| Kód harmonizovaného systému: | 84714100 |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s kapalinami., Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu. Výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Spotřebič sami nerozebírejte. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

