QNAP TS-253E NAS torony Intel® Celeron® J6412 8 GB 0 TB QNAP QTS fekete
Kód: NASQNANAS0287
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
QNAP TS-253E NAS torony Intel® Celeron® J6412 8 GB 0 TB QNAP QTS fekete| Processzor modell | J6412 |
| Processzor gyorsítótára | 1,5 MB |
| Processzorszálak száma | 4 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 2,6 GHz |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel® UHD grafikus kártya |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzormagok száma | 4 |
| Processzor típusa | Intel® Celeron® |
| Processzor órajelsebessége | 2 GHz |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| iSCSI-támogatás | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 2500 Mbit/s, 1000 Mbit/s, 100 |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| RAID-támogatás | Igen |
| RAID tömb visszaállítása | Igen |
| RAID-szintek | JBOD, 0, 1 |
| Online RAID bővítés | Igen |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, soros ATA III |
| Hot-swap rekeszek | Igen |
| Telepített lemezek | Nem |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 2 |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete | 2,5", 3,5", M.2 |
| Online RAID migráció | Igen |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Lemez roaming | Igen |
| M.2 (M és B) foglalatok száma | 2 |
| Támogatott fájlrendszerek | FAT32, ext3, HFS+, exFAT, ext4, NTFS |
| Teljes telepített tárolókapacitás | 0 TB |
| Telepített tárolótípusok | Nem |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód) | 20,943 Ny |
| Tápegység helye | Külső |
| Áramfogyasztás | 24,238 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Ventilátorfeszültség | 12 V |
| Energiacellák száma | 1 |
| Zárnyílás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szekrény típusa | Torony |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Ventilátor átmérője | 7 cm |
| Szín | Fekete |
| A tárolórekesz bezárása | Igen |
| LED-jelzők | HDD, USB, LAN, Állapot, Teljesítmény |
| Súly | 1,28 kg |
| Súly csomagolással együtt | 2,57 kg |
| Csomagolási mélység | 205 mm |
| Csomag magassága | 240 mm |
| Magasság | 169,2 mm |
| Csomag szélessége | 275 mm |
| Szélesség | 102 mm |
| Mélység | 220,5 mm |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2019 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | QNAP QTS |
| Operációs rendszer verziója | 5.0.1 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Ubuntu 14.04 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| HDMI-verzió | 1.4b |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 2 |
| Jelenlegi kapcsolatok | 1500 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| HDMI portok száma | 2 |
| USB-port | Igen |
| Maximálisan támogatott RAM | 8 GB |
| Flash memória | 4000 MB |
| Belső memória | 8 GB |
| Modell | MI |
| Megosztott könyvtárakhoz való hozzáférési jogok kezelése | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Beépített FTP-kiszolgáló | Igen |
| Megosztott mappa | 512 |
| SMART technológia támogatás | Igen |
| Biztonsági mentés funkció | iSCSI LUN, Felhő, USB-meghajtó |
| USB másolási funkció | Igen |
| Biztonsági mentés | Igen |
| Többnyelvű támogatás | Igen |
| Webböngészők | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Berregő | Igen |
| Forró tartalék funkció | Igen |
| Biztonsági mentés gomb | Igen |
| Jelszóhitelesítés | Igen |
| Lemezszkennelés | Igen |
| Rendszernapló | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Jelenlegi példány | Igen |
| Titkosítás/Biztonság | SNMPv3, SSH, SNMPv2, HTTPS, FIPS 140-2 |
| Eszközosztály | Kis- és középvállalkozások |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL) | Igen |
| Menedzsment protokollok | SNMP V2/V3 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Mellékelt kábelek | AC, LAN (RJ-45) |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Tápkábelek száma | 1 |
| Lemeztálca kulcs mellékelve | Igen |
| Csavarok száma | 16 |
| Külső tápegység | Igen |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Ne szerelje szét a készüléket., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba. A termék speciális ártalmatlanítást igényel. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NAS - file servers |
|---|---|
| Súly: | 2.505 kg |
| EAN vonalkód: | 4711103082171 |
| Processzor modell: | J6412 |
| Processzor gyorsítótára: | 1,5 MB |
| Processzorszálak száma: | 4 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,6 GHz |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzor típusa: | Intel® Celeron® |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| iSCSI-támogatás: | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 2500 Mbps, 1000 Mbps, 100 |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| RAID-támogatás: | Igen |
| RAID tömb visszaállítása: | Igen |
| RAID-szintek: | JBOD, 0, 1 |
| Online RAID bővítés: | Igen |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, soros ATA III |
| Hot-swap rekeszek: | Igen |
| Telepített lemezek: | Nem |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 2 |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete: | 2,5", 3,5", M.2 |
| Online RAID migráció: | Igen |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Lemez roaming: | Igen |
| M.2 (M és B) foglalatok száma: | 2 |
| Támogatott fájlrendszerek: | FAT32, ext3, HFS+, exFAT, ext4, NTFS |
| Teljes telepített tárolókapacitás: | 0 TB |
| Telepített tárolótípusok: | Nem |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód): | 20,943 Ny |
| Tápegység helye: | Külső |
| Áramfogyasztás: | 24,238 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Ventilátorfeszültség: | 12 V |
| Energiacellák száma: | 1 |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szekrény típusa: | Torony |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátor átmérője: | 7 cm |
| Szín: | Fekete |
| A tárolórekesz bezárása: | Igen |
| LED-jelzők: | Merevlemez, USB, HÁTSÓ, Állapot, Teljesítmény |
| Súly: | 1,28 kg |
| Súly csomagolással együtt: | 2,57 kg |
| Csomagolási mélység: | 205 mm |
| Csomag magassága: | 240 mm |
| Magasság: | 169,2 mm |
| Csomag szélessége: | 275 mm |
| Szélesség: | 102 mm |
| Mélység: | 220,5 mm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2019 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | QNAP QTS |
| Operációs rendszer verziója: | 5.0.1 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Ubuntu 14.04 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 1.4b |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| Jelenlegi kapcsolatok: | 1500 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| USB-port: | Igen |
| Maximálisan támogatott RAM: | 8 GB |
| Flash memória: | 4000 MB |
| Belső memória: | 8 GB |
| Modell: | MI |
| Megosztott könyvtárakhoz való hozzáférési jogok kezelése: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Beépített FTP-kiszolgáló: | Igen |
| Megosztott mappa: | 512 |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| Biztonsági mentés funkció: | iSCSI LUN-ok, Felhő, USB-meghajtó |
| USB másolási funkció: | Igen |
| Biztonsági mentés: | Igen |
| Többnyelvű támogatás: | Igen |
| Webböngészők: | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Berregő: | Igen |
| Forró tartalék funkció: | Igen |
| Biztonsági mentés gomb: | Igen |
| Jelszóhitelesítés: | Igen |
| Lemezszkennelés: | Igen |
| Rendszernapló: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Jelenlegi példány: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | SNMPv3, SSH, SNMPv2, HTTPS, FIPS 140-2 |
| Eszközosztály: | Kis- és középvállalkozások |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL): | Igen |
| Menedzsment protokollok: | SNMP V2/V3 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, LAN (RJ-45) |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Tápkábelek száma: | 1 |
| Lemeztálca kulcs mellékelve: | Igen |
| Csavarok száma: | 16 |
| Külső tápegység: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Ne szerelje szét a készüléket., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba. A termék speciális ártalmatlanítást igényel. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

