QNAP TS-233 NAS tárolószerver Mini Tower Ethernet csatlakozással Fehér Cortex-A55
Kód: NASQNANAS0274
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
QNAP TS-233 NAS tárolószerver Mini Tower Ethernet csatlakozással Fehér Cortex-A55| Processzormagok száma | 4 |
| Processzor modell | Cortex-A55 |
| Processzor típusa | KAR |
| Támogatott processzorok száma | 1 |
| Processzor órajelsebessége | 2 GHz |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100, 1000 Mbps |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok | IPv4, IPv6 |
| iSCSI-támogatás | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| Hot-swap rekeszek | Igen |
| Támogatott rendszerlemez-méretek | 2,5, 3,5" |
| RAID-szintek | 50, JBOD, 6, 5, 1, 0, 10, 60 |
| RAID-támogatás | Igen |
| RAID tömb visszaállítása | Igen |
| Támogatott tárolási interfészek | SATA |
| Lemez roaming | Igen |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Telepített tárolótípusok | Nem |
| Telepített lemezek | Nem |
| Tárolólemez interfész | Soros ATA II, soros ATA III |
| Online RAID bővítés | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 2 |
| Online RAID migráció | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete | 3,5" |
| Hibás blokkkeresés | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás | 10,81 W |
| Tápegység helye | Külső |
| Tápegység (PSU) kapacitása | 65 W |
| Energiacellák száma | 1 |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód) | 3,43 W |
| Ventilátorfeszültség | 12 V |
| Szín | Fehér |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Ventilátor átmérője | 8 cm |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szekrény típusa | Mini torony |
| LED-jelzők | USB, HDD, Állapot, LAN |
| Súly csomagolással együtt | 1,95 kg |
| Szélesség | 90,2 mm |
| Súly | 1,11 kg |
| Magasság | 188,6 mm |
| Mélység | 156,3 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Operációs rendszer verziója | 5.0.0 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2012, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2 |
| Biztosított operációs rendszer | QNAP QTS |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| USB-port | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Belső memória | 2 GB |
| Maximálisan támogatott RAM | 2 GB |
| Flash memória | 4000 MB |
| Modell | MI |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Webböngészők | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Forró tartalék funkció | Igen |
| Biztonsági mentés | Igen |
| Biztonsági mentés funkció | iSCSI LUN, Felhő |
| Lemezszkennelés | Igen |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL) | Igen |
| Beépített FTP-kiszolgáló | Igen |
| SMART technológia támogatás | Igen |
| Távoli menedzsment | PPTP, L2TP/IPSec, OpenVPN, WireGuard, QBelt |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Eszközosztály | Háztartások és otthoni irodák |
| Rendszernapló | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 70 °C |
| Tápkábelek száma | 1 |
| Mellékelt kábelek | AC, LAN (RJ-45) |
| Külső tápegység | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 84714100 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NAS - file servers |
|---|---|
| Súly: | 2 kg |
| EAN vonalkód: | 4711103080597 |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzor modell: | Cortex-A55 |
| Processzor típusa: | KAR |
| Támogatott processzorok száma: | 1 |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 1000 Mbps |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok: | IPv4, IPv6 |
| iSCSI-támogatás: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Hot-swap rekeszek: | Igen |
| Támogatott rendszerlemez-méretek: | 2.5, 3,5" |
| RAID-szintek: | 50, JBOD, 6, 5, 1, 0, 10, 60 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| RAID tömb visszaállítása: | Igen |
| Támogatott tárolási interfészek: | SATA |
| Lemez roaming: | Igen |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Telepített tárolótípusok: | Nem |
| Telepített lemezek: | Nem |
| Tárolólemez interfész: | Soros ATA II, soros ATA III |
| Online RAID bővítés: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 2 |
| Online RAID migráció: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete: | 3,5" |
| Hibás blokkkeresés: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás: | 10,81 W |
| Tápegység helye: | Külső |
| Tápegység (PSU) kapacitása: | 65 W |
| Energiacellák száma: | 1 |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód): | 3,43 W |
| Ventilátorfeszültség: | 12 V |
| Szín: | Fehér |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátor átmérője: | 8 cm |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szekrény típusa: | Mini torony |
| LED-jelzők: | USB, Merevlemez, Állapot, HÁTSÓ |
| Súly csomagolással együtt: | 1,95 kg |
| Szélesség: | 90,2 mm |
| Súly: | 1,11 kg |
| Magasság: | 188,6 mm |
| Mélység: | 156,3 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Operációs rendszer verziója: | 5.0.0 |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2012, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2 |
| Biztosított operációs rendszer: | QNAP QTS |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB-port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Belső memória: | 2 GB |
| Maximálisan támogatott RAM: | 2 GB |
| Flash memória: | 4000 MB |
| Modell: | MI |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Webböngészők: | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Forró tartalék funkció: | Igen |
| Biztonsági mentés: | Igen |
| Biztonsági mentés funkció: | iSCSI LUN-ok, Felhő |
| Lemezszkennelés: | Igen |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL): | Igen |
| Beépített FTP-kiszolgáló: | Igen |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| Távoli menedzsment: | PPTP, L2TP/IPSec, OpenVPN, WireGuard, QBelt |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Eszközosztály: | Háztartások és otthoni irodák |
| Rendszernapló: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 70 °C |
| Tápkábelek száma: | 1 |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, LAN (RJ-45) |
| Külső tápegység: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84714100 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

