QNAP TS-133 tárolószerver NAS Tower Cortex-A55 2 GB DDR4 0 TB QNAP Turbo System Fehér
Kód: NASQNANAS0307
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
QNAP TS-133 tárolószerver NAS Tower Cortex-A55 2 GB DDR4 0 TB QNAP Turbo System Fehér| Processzor modell | Cortex-A55 |
| Processzormagok száma | 4 |
| Processzor órajelsebessége | 1,8 GHz |
| Processzor gyártója | KAR |
| Wake-on-LAN-ra kész | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100, 1000 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| iSCSI-támogatás | Igen |
| RAID-támogatás | Nem |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete | 3,5", 2,5" |
| Teljes telepített tárolókapacitás | 0 TB |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Hot-swap rekeszek | Nem |
| Telepített lemezek | Nem |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek | Soros ATA II, soros ATA III |
| Támogatott fájlrendszerek | HFS+, exFAT, ext4, NTFS, ext3, FAT32 |
| Telepített tárolótípusok | Nem |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód) | 2,74 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Tápegység helye | Külső |
| Áramfogyasztás | 7,32 W |
| Ventilátorfeszültség | 12 V |
| Tápegységek száma | 1 |
| Tápegység (PSU) kapacitása | 36W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szekrény típusa | Torony |
| Ventilátor átmérője | 5 cm |
| Szín | Fehér |
| LED-jelzők | Állapot, LAN, HDD, Rendszer |
| Magasság | 157,6 mm |
| Csomagolási mélység | 75,5 mm |
| Csomag magassága | 273 mm |
| Csomag szélessége | 218 mm |
| Szélesség | 66,1 mm |
| Súly | 608 g |
| Mélység | 186 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,27 kg |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 |
| Operációs rendszer verziója | 5.0.0 |
| Biztosított operációs rendszer | QNAP Turbo rendszer |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| USB-port | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Flash memória | 4000 MB |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Belső memória | 2 GB |
| Maximálisan támogatott RAM | 4 GB |
| SMART technológia támogatás | Igen |
| Univerzális Plug and Play (UPnP) | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Biztonsági mentés | Igen |
| Webböngészők | Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Google Chrome, Apple Safari |
| Berregő | Igen |
| Modell | MI |
| Beépített FTP-kiszolgáló | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Jelenlegi példány | Igen |
| Megosztott mappa | CIFS/KKV |
| Biztonsági mentés funkció | USB-meghajtó, iSCSI LUN, Felhő |
| Forró tartalék funkció | Igen |
| Rendszernapló | Igen |
| Titkosítás/Biztonság | HTTPS, TLS, SSL/TLS, 256 bites AES, FIPS 140-2 |
| Többnyelvű támogatás | Igen |
| Eszközosztály | Háztartások és otthoni irodák |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL) | Igen |
| Menedzsment protokollok | SNMP V2/V3 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45), AC |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Tápkábelek száma | 1 |
| Külső tápegység | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 84714100 |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba. A termék speciális ártalmatlanítást igényel., Ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NAS - file servers |
|---|---|
| Súly: | 1.355 kg |
| EAN vonalkód: | 4711103080603 |
| Processzor modell: | Cortex-A55 |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzor órajelsebessége: | 1,8 GHz |
| Processzor gyártója: | KAR |
| Wake-on-LAN-ra kész: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 1000 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| iSCSI-támogatás: | Igen |
| RAID-támogatás: | Nem |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete: | 3,5", 2,5" |
| Teljes telepített tárolókapacitás: | 0 TB |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Hot-swap rekeszek: | Nem |
| Telepített lemezek: | Nem |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek: | Soros ATA II, soros ATA III |
| Támogatott fájlrendszerek: | HFS+, exFAT, ext4, NTFS, ext3, FAT32 |
| Telepített tárolótípusok: | Nem |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód): | 2,74 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység helye: | Külső |
| Áramfogyasztás: | 7,32 W |
| Ventilátorfeszültség: | 12 V |
| Energiacellák száma: | 1 |
| Tápegység (PSU) kapacitása: | 36W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szekrény típusa: | Torony |
| Ventilátor átmérője: | 5 cm |
| Szín: | Fehér |
| LED-jelzők: | Állapot, HÁTSÓ, Merevlemez, Rendszer |
| Magasság: | 157,6 mm |
| Csomagolási mélység: | 75,5 mm |
| Csomag magassága: | 273 mm |
| Csomag szélessége: | 218 mm |
| Szélesség: | 66,1 mm |
| Súly: | 608 g |
| Mélység: | 186 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,27 kg |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 |
| Operációs rendszer verziója: | 5.0.0 |
| Biztosított operációs rendszer: | QNAP Turbo rendszer |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB-port: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Flash memória: | 4000 MB |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Belső memória: | 2 GB |
| Maximálisan támogatott RAM: | 4 GB |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| Univerzális plug and play (UPnP): | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Biztonsági mentés: | Igen |
| Webböngészők: | Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Google Chrome, Apple Safari |
| Berregő: | Igen |
| Modell: | MI |
| Beépített FTP-kiszolgáló: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Jelenlegi példány: | Igen |
| Megosztott mappa: | CIFS/KKV |
| Biztonsági mentés funkció: | USB-meghajtó, iSCSI LUN-ok, Felhő |
| Forró tartalék funkció: | Igen |
| Rendszernapló: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | HTTPS, TLS, SSL/TLS, 256 bites AES, FIPS 140-2 |
| Többnyelvű támogatás: | Igen |
| Eszközosztály: | Háztartások és otthoni irodák |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL): | Igen |
| Menedzsment protokollok: | SNMP V2/V3 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45), Légkondicionáló |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Tápkábelek száma: | 1 |
| Külső tápegység: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84714100 |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba. A termék speciális ártalmatlanítást igényel., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

