POKUSA Tőkehalmájolaj - csukamájolaj kutyáknak és macskáknak - 500ml
Kód: VETPKSSPU0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA Tőkehalmájolaj - csukamájolaj kutyáknak és macskáknak - 500ml| Az állat speciális igényei | Erős és egészséges csontok, Csökkent idegfeszültség, Javuló bőr- és szőrzet |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa | Üveg |
| Egyéb jellemzők | Monoprotein, Csirkementes, Szőr- és bőrmentes, Gabonamentes, Gluténmentes, Stresszoldó |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Folyadék |
| Súly | 500 g |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Súlytartomány | 500 g - 999 g |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Állatorvosi besorolás | Étrend-kiegészítő |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Hal |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nedvességtartalom | 0,1% |
| Zsírtartalom | 99,97% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.86 kg |
| EAN vonalkód: | 5904158305435 |
| Az állat speciális igényei: | Erős és egészséges csontok, Az idegfeszültség csökkentése, A bőr egészségének javítása, Bőr és szőrzet |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | Üveg |
| Egyéb jellemzők: | Monoproteinek, Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Gluténmentes, Stresszoldás |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Folyadék |
| Súly: | 500 g |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Súlytartomány: | 500 g - 999 g |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Hal |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nedvességtartalom: | 0,1% |
| Zsírtartalom: | 99,97% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

