POKUSA RawDietLine zöldajkú kagyló - étrend-kiegészítők kutyáknak és macskáknak - 150g
Kód: VETPKSSPU0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA RawDietLine zöldajkú kagyló - étrend-kiegészítők kutyáknak és macskáknak - 150g| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, ízületvédelem |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Súly | 150 g |
| Gluténmentes | Igen |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Por |
| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Súlytartomány | 0 g - 200 g |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr, Gabonamentes, Gluténmentes, Emésztést támogató |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat kora | Bármely korban |
| Szójamentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Zsírtartalom | 8,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.206 kg |
| EAN vonalkód: | 5904730919098 |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Ízületvédelem |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Súly: | 150 g |
| Gluténmentes: | Igen |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Por |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Gabonamentes, Gluténmentes, Emésztés támogatása |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Szójamentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Zsírtartalom: | 8,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

