POKUSA RawDietLine Hemoglobin - kutyáknak és macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 800g
Kód: VETPKSSPU0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA RawDietLine Hemoglobin - kutyáknak és macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 800g| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Gluténmentes | Igen |
| Súly | 800 g |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Az állat kora | Bármely korban |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Por |
| Szójamentes | Igen |
| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Gluténmentes |
| Súlytartomány | 500 g - 999 g |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse a helyi előírásokat az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozóan. |
| Zsírtartalom | 0,3% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.98 kg |
| EAN vonalkód: | 5906874731239 |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Gluténmentes: | Igen |
| Súly: | 800 g |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Por |
| Szójamentes: | Igen |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Gluténmentes |
| Súlytartomány: | 500 g - 999 g |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat. |
| Zsírtartalom: | 0,3% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

