POKUSA RawDietLine Atlanti-óceáni lazacolaj - étrend-kiegészítők kutyáknak és macskáknak - 300ml
Kód: VETPKSSPU0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA RawDietLine Atlanti-óceáni lazacolaj - étrend-kiegészítők kutyáknak és macskáknak - 300ml| Szójamentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Üveg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Ízületvédelem, Bőr és szőrzet, Étvágygerjesztő, Erős immunitás |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Súly | 300 g |
| Adagolási forma | Folyadék |
| Az állat kora | Bármely korban |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr, Gabonamentes, Immunrendszer-támogatás, Gluténmentes, Ízületi támogatás |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Gluténmentes | Igen |
| Állatorvosi besorolás | Étrend-kiegészítő |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.336 kg |
| EAN vonalkód: | 5904730919975 |
| Szójamentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Üveg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Ízületvédelem, Bőr és szőrzet, Étvágygerjesztő, Erős immunitás |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Súly: | 300 g |
| Adagolási forma: | Folyadék |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Gabonamentes, Immunitás támogatás, Gluténmentes, Ízületi támogatás |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Gluténmentes: | Igen |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

