POKUSA RawDietLine Atlanti-óceáni lazacolaj - étrend-kiegészítők kutyáknak és macskáknak - 1000ml
Kód: VETPKSSPU0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA RawDietLine Atlanti-óceáni lazacolaj - étrend-kiegészítők kutyáknak és macskáknak - 1000ml| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Súly | 1 kg |
| Szójamentes | Igen |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Ízületvédelem, Étvágygerjesztő, Erős immunitás |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Üveg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Adagolási forma | Folyadék |
| Gluténmentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Egyéb jellemzők | Ízületi támogatás, Haj és bőr, Gabonamentes, Immunrendszer támogatás, Gluténmentes |
| Az állat kora | Bármely korban |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe, bőrre és ruhára kerülést., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 1.028 kg |
| EAN vonalkód: | 5906874731253 |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Súly: | 1 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Ízületvédelem, Étvágygerjesztő, Erős immunitás |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Üveg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Adagolási forma: | Folyadék |
| Gluténmentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Ízületi támogatás, Haj és bőr, Gabonamentes, Immunitás támogatás, Gluténmentes |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

