POKUSA RawDietLine Alga - kutyáknak és macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 1200g
Kód: VETPKSSPU0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA RawDietLine Alga - kutyáknak és macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 1200g| Az állat kora | Bármely korban |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Fogászati, Gluténmentes, Immunrendszer támogató |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Szójamentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Por |
| Az állat speciális igényei | Fogak, Fogkőképződés és újraképződés megelőzése, Fogkőképződés csökkentése, Erős immunitás |
| Súly | 1200 g |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Gluténmentes | Igen |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
| Zsírtartalom | 2,8% |
| Fehérjék | 5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 1.374 kg |
| EAN vonalkód: | 5904730919630 |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Fogászati, Gluténmentes, Immunitás támogatás |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Szójamentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Por |
| Az állat speciális igényei: | Fogak, A fogkőképződés és annak újraképződésének megelőzése, A fogkőképződés csökkentése, Erős immunitás |
| Súly: | 1200 g |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Gluténmentes: | Igen |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
| Zsírtartalom: | 2,8% |
| Fehérjék: | 5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

