POKUSA Omega-3 halolaj - halolaj kutyáknak és macskáknak - 250ml
Kód: VETPKSSPU0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA Omega-3 halolaj - halolaj kutyáknak és macskáknak - 250ml| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Súly | 250 g |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Szívbetegségek védelme, Bőr és szőrzet, Ízületvédelem, Vesevédelem, Szőrzetvedlés, Szív |
| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Folyadék |
| Cukormentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Üveg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Szívelégtelenség, Ízülettámogatás, Csirkementes, Haj- és bőrmentes, Gabonamentes, Veseelégtelenség, Gluténmentes |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Fő íz | Hal |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.454 kg |
| EAN vonalkód: | 5904158305350 |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Súly: | 250 g |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Védelem a szívbetegségek ellen, Bőr és szőrzet, Ízületvédelem, Vesevédelem, Hulló kabát, Szív |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Folyadék |
| Cukormentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Üveg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Szívelégtelenség, Ízületi támogatás, Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Veseelégtelenség, Gluténmentes |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Fő íz: | Hal |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

