POKUSA Omega-3 halolaj - halolaj kutyáknak és macskáknak - 1000ml
Kód: VETPKSSPU0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA Omega-3 halolaj - halolaj kutyáknak és macskáknak - 1000ml| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Üveg |
| Cukormentes | Igen |
| Állatorvosi besorolás | Étrend-kiegészítő |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Szívbetegségek védelme, Vesevédelem, Bőr és szőrzet védelme, Ízületvédelem, Szőrhullás, Szív |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Adagolási forma | Folyadék |
| Súly | 1 kg |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Macskáknak, kutyáknak |
| Egyéb jellemzők | Csirkementes, Szőr- és bőrmentes, Gabonamentes, Ízülettámogató, Szívelégtelenség, Veseelégtelenség, Gluténmentes |
| Fő íz | Hal |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 1.55 kg |
| EAN vonalkód: | 5904158305374 |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Üveg |
| Cukormentes: | Igen |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Védelem a szívbetegségek ellen, Vesevédelem, Bőr és szőrzet, Ízületvédelem, Hulló kabát, Szív |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Adagolási forma: | Folyadék |
| Súly: | 1 kg |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára, A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Ízületi támogatás, Szívelégtelenség, Veseelégtelenség, Gluténmentes |
| Fő íz: | Hal |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

