Pohodlné sandály Scholl AIR BAG BACK STRAP BRĄZ 44
Kód: SRHMLXZOS0153
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Pohodlné sandály Scholl AIR BAG BACK STRAP BRĄZ 44| Zdravotnický prostředek | Ano |
| Výška podpatku | 3,5 cm |
| Věk | Dospělý |
| Zbarvení | Jednobarevný |
| Barva | Bronzová |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Materiál vložky | Kůže |
| Materiál podrážky | Ethylen vinyl acetát (EVA) |
| Vrchní materiál | Nubuk |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Scholl health footwear |
|---|---|
| Súly: | 0.91 kg |
| EAN vonalkód: | 5038483539316 |
| Zdravotnický prostředek: | Ano |
| Výška podpatku: | 3,5 cm |
| Věk: | Dospělý |
| Zbarvení: | Jednobarevný |
| Barva: | Bronzová |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Materiál vložky: | Kůže |
| Materiál podrážky: | Ethylen vinyl acetát (EVA) |
| Vrchní materiál: | Nubuk |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

