PNY VCNRTX6000ADA-PB NVIDIA RTX 6000 ADA 48GB GDDR6 4X DISPLAYPORT PCI EXPRESS 4.0 KETTŐS SLOT ATX - ATX KONZOL KISKERESKEDELMI
Kód: KGKPNYNVD0037
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY VCNRTX6000ADA-PB NVIDIA RTX 6000 ADA 48GB GDDR6 4X DISPLAYPORT PCI EXPRESS 4.0 KETTŐS SLOT ATX - ATX KONZOL KISKERESKEDELMI| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 4 |
| Típus | RTX 6000 Ada |
| CUDA | Igen |
| NVIDIA Tensor magok száma | 568 |
| CUDA magok | 18176 |
| NVIDIA RT magok száma | 142 |
| Maximális energiafogyasztás | 300 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz | 1x 16 tűs |
| Szín | Arany, fekete |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Világítás | Nem |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Súly | 1,18 kg |
| Mélység | 267 mm |
| Magasság | 112 mm |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 4 |
| Felület | PCI Express x16 4.0 |
| DisplayPort-verzió | 1.4a |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR6 |
| Memória sávszélesség (max.) | 960 GB/s |
| Grafikus kártya memóriája | 48 GB |
| ECC | Igen |
| Memóriabusz | 384 bit |
| Készen áll a virtuális valóságra | Igen |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| DirectX verzió | 12.07 |
| OpenGL verzió | 4.68 |
| Kettős DVI | Nem |
| A mellékelt adapterek száma | 1 darab |
| Tápkábel | Igen |
| Utasítás | Igen |
| Csatlakozóadapter típusa | DP-HDMI |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NVIDIA graphics cards |
|---|---|
| Súly: | 1.55 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403392635 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Típus: | RTX 6000 Ada |
| CUDA: | Igen |
| NVIDIA Tensor magok száma: | 568 |
| CUDA magok: | 18176 |
| NVIDIA RT magok száma: | 142 |
| Maximális energiafogyasztás: | 300 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 16 tűs |
| Szín: | Arany, Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Világítás: | Nem |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Súly: | 1,18 kg |
| Mélység: | 267 mm |
| Magasság: | 112 mm |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 4 |
| Felület: | PCI Express x16 4.0 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4a |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR6 |
| Memória sávszélesség (max.): | 960 GB/s |
| Grafikus kártya memóriája: | 48 GB |
| ECC: | Igen |
| Memóriabusz: | 384 bit |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| DirectX verzió: | 12.07 |
| OpenGL verzió: | 4.68 |
| Kettős DVI: | Nem |
| A mellékelt adapterek száma: | 1 darab |
| Tápkábel: | Igen |
| Utasítás: | Igen |
| Csatlakozóadapter típusa: | DP-HDMI |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

