PNY RTX PRO 5000 Blackwell, 48 GB GDDR7 ECC 384-bit, 300W, PCI Express 5.0 x16, 4 x Display Port 2.1b, držák ATX, 1x napájecí kabel CEM5 16-pin, FHFL Dual Slot, malá krabice
Kód: KGKPNYNVD0095
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY RTX PRO 5000 Blackwell, 48 GB GDDR7 ECC 384-bit, 300W, PCI Express 5.0 x16, 4 x Display Port 2.1b, držák ATX, 1x napájecí kabel CEM5 16-pin, FHFL Dual Slot, malá krabice| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| CUDA | Ano |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 16-pin |
| Thermal Design Power (TDP) | 300 W |
| Počet slotů | 2 |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Barva | Zlato, Černá |
| Typ balení | Small box |
| Výška | 111,8 mm |
| Délka | 266,7 mm |
| Počet připojení DisplayPorts | 4 |
| Rozhraní | PCI Express x16 5.0 |
| Verze DisplayPortu | 2.1b |
| Paměť grafické karty | 48 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice | 384 bit |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenCL | 3.0 |
| Verze shader modelu | 6.6 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NVIDIA graphics cards |
|---|---|
| Súly: | 1.45 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403403461 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| CUDA: | Igen |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 16 tűs |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 300 W |
| Rések száma: | 2 |
| Tartó magassága: | Teljes magasságú (FH) |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Arany, Fekete |
| Csomagolás típusa: | Kis doboz |
| Magasság: | 111,8 mm |
| Hossz: | 266,7 mm |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 4 |
| Felület: | PCI Express x16 5.0 |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| Grafikus kártya memóriája: | 48 GB |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Memóriabusz: | 384 bit |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| OpenCL-verzió: | 3.0 |
| Shader modell verzió: | 6.6 |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

