PNY NVIDIA RTX 5000 Ada generációs, 32 GB GDDR6 ECC 256-bit, PCIe 4.0 x16, Dual Slot, 4x DP 1.4a, ATX - ATX konzol, 1x 16 tűs tápkábel, retial
Kód: KGKPNYNVD0054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY NVIDIA RTX 5000 Ada generációs, 32 GB GDDR6 ECC 256-bit, PCIe 4.0 x16, Dual Slot, 4x DP 1.4a, ATX - ATX konzol, 1x 16 tűs tápkábel, retial| CUDA | Igen |
| Típus | RTX 5000 Ada |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Litográfia | 4 nm |
| CUDA magok | 12800 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz | 1x 16 tűs |
| Maximális energiafogyasztás | 250 W |
| Formátum | Teljes magasság |
| Tartó magassága | ATX konzol |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Rések száma | 2 |
| Kiegészítő tápcsatlakozó | 1x CEM5 16 tűs CPU |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 111,8 mm |
| Mélység | 266,7 mm |
| Súly | 1,08 kg |
| Csomagolás típusa | Kiskereskedelem |
| Felület | PCI Express x16 4.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 4 |
| DisplayPort-verzió | 1.4a |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR6 (ECC) |
| Grafikus kártya memóriája | 32 GB |
| Memória sávszélesség (max.) | 576 GB/s |
| Memóriabusz | 256 bit |
| OpenGL verzió | 4.6 |
| Készen áll a virtuális valóságra | Igen |
| DirectX verzió | 12.0 |
| Shader modell verzió | 6.7 |
| 3D nézet | Igen |
| Kettős DVI | Nem |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| Mellékelt kábelek | DisplayPort - HDMI 2.0, 16 tűs tápkábel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NVIDIA graphics cards |
|---|---|
| Súly: | 1.45 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403397203 |
| CUDA: | Igen |
| Típus: | RTX 5000 Ada |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Litográfia: | 4 nm |
| CUDA magok: | 12800 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 16 tűs |
| Maximális energiafogyasztás: | 250 W |
| Formátum: | Teljes magasság |
| Tartó magassága: | ATX konzol |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Rések száma: | 2 |
| Kiegészítő tápcsatlakozó: | 1x CEM5 16 tűs CPU |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 111,8 mm |
| Mélység: | 266,7 mm |
| Súly: | 1,08 kg |
| Csomagolás típusa: | Kiskereskedelem |
| Felület: | PCI Express x16 4.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 4 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4a |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR6 (ECC) |
| Grafikus kártya memóriája: | 32 GB |
| Memória sávszélesség (max.): | 576 GB/s |
| Memóriabusz: | 256 bit |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| Shader modell verzió: | 6.7 |
| 3D nézet: | Igen |
| Kettős DVI: | Nem |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | DisplayPort - HDMI 2.0, 16 tűs tápkábel |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

