PNY NVIDIA RTX 2000 Ada Generation 16 GB GDDR6
Kód: KGKPNYNVD0079
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY NVIDIA RTX 2000 Ada Generation 16 GB GDDR6| CUDA magok | 2816 |
| Típus | RTX 2000 Ada |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| CUDA | Igen |
| Áramfogyasztás | 70 W |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szín | Fekete |
| Rések száma | 2 |
| Hossz | 159 mm |
| Felület | PCI Express x8 4.0 |
| DisplayPort-verzió | 1.4a |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 4 |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR6 |
| Memória sávszélesség (max.) | 224 GB/s |
| Memóriabusz | 128 bit |
| Grafikus kártya memóriája | 16 GB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NVIDIA graphics cards |
|---|---|
| Súly: | 0.655 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403398972 |
| CUDA magok: | 2816 |
| Típus: | RTX 2000 Ada |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| CUDA: | Igen |
| Áramfogyasztás: | 70 W |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szín: | Fekete |
| Rések száma: | 2 |
| Hossz: | 159 mm |
| Felület: | PCI Express x8 4.0 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4a |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 4 |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR6 |
| Memória sávszélesség (max.): | 224 GB/s |
| Memóriabusz: | 128 bit |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

