PNY NVIDIA 2000 ADA 16GB LOWPROFILE, PCIE 4.0 X16, KETTŐS SLOT, 4X MINI DP 1.4A, 16 GB GDDR6 ECC 128-BIT, HDCP 2.2, HDMI 2.0, KIS MÉRETŰ DOBOZ
Kód: KGKPNYNVD0078
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY NVIDIA 2000 ADA 16GB LOWPROFILE, PCIE 4.0 X16, KETTŐS SLOT, 4X MINI DP 1.4A, 16 GB GDDR6 ECC 128-BIT, HDCP 2.2, HDMI 2.0, KIS MÉRETŰ DOBOZ| CUDA | Igen |
| CUDA magok | 6144 |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| Típus | RTX A4000 |
| Áramfogyasztás | 70 W |
| Rések száma | 1 |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szín | Fekete |
| Mini DisplayPort portok száma | 4 |
| Felület | PCI Express x16 4.0 |
| Memória sávszélesség (max.) | 448 GB/s |
| Grafikus kártya memóriája | 16 GB |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR6 |
| Memóriabusz | 256 bit |
| OpenGL verzió | 4.68 |
| Kettős DVI | Nem |
| Készen áll a virtuális valóságra | Igen |
| Shader modell verzió | 5.17 |
| HDCP | Igen |
| DirectX verzió | 12.07 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NVIDIA graphics cards |
|---|---|
| Súly: | 0.56 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403398941 |
| CUDA: | Igen |
| CUDA magok: | 6144 |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Típus: | RTX A4000 |
| Áramfogyasztás: | 70 W |
| Rések száma: | 1 |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szín: | Fekete |
| Mini DisplayPort portok száma: | 4 |
| Felület: | PCI Express x16 4.0 |
| Memória sávszélesség (max.): | 448 GB/s |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR6 |
| Memóriabusz: | 256 bit |
| OpenGL verzió: | 4.68 |
| Kettős DVI: | Nem |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| Shader modell verzió: | 5.17 |
| HDCP: | Igen |
| DirectX verzió: | 12.07 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

