PNY MD16GSD54800-SB paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 ECC
Kód: PAMPNYDR50007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY MD16GSD54800-SB paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 ECC| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Komponent pro | PC/server |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| ECC | Ano |
| Frekvence paměti | 4800 MHz |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 16 GB |
| Napětí paměti | 1.1 V |
| CAS latence | 40 |
| ECC na desce | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.021 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403405588 |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Belső memória: | 16 GB |
| ECC: | Igen |
| Memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Memóriafeszültség: | 1,1 V |
| CAS-késés: | 40 |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

