PNEUMATIKUS VAKOLÓGÉP YT-54400 YATO
Kód: MALYATPIL0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNEUMATIKUS VAKOLÓGÉP YT-54400 YATO| Maximális üzemi nyomás | 0,8 bar |
| Szín | Acél, narancssárga |
| Alapanyag | Fém |
| Súly | 2,00 kg |
| Hossz | 860 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Mélység | 220 mm |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas, GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
| Figyelmeztetés | Ne lépje túl az ajánlott üzemi nyomást., Ne lélegezze be a permetet. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Spray guns |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 5906083050305 |
| Maximális üzemi nyomás: | 0,8 bar |
| Szín: | Acél, Narancs |
| Alapanyag: | Fém |
| Súly: | 2,00 kg |
| Hossz: | 860 mm |
| Magasság: | 220 mm |
| Mélység: | 220 mm |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas, GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl az ajánlott üzemi nyomást., Ne lélegezze be a spray-t. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

