Philips 27E1N1800A/00 počítačový monitor 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LED Černá
Kód: MONPHIMON0143
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 27E1N1800A/00 počítačový monitor 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LED Černá| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie | 27,24 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Barva | Černá |
| Výška (s podstavcem) | 465 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,92 kg |
| Hmotnost (se stojánkem) | 4,35 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 211 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 613 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 613 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 54 mm |
| Výška (bez stojánku) | 365 mm |
| Výška balení | 455 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,92 kg |
| Hloubka balení | 141 mm |
| Šířka balení | 690 mm |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| HDMI | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Rozteč pixelů | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| LED podsvícení | Ano |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Technologie displeje | LED |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Hustota pixelů | 163,18 ppi |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68,6 cm |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Typ podsvětlení | W-LED |
| Odezva | 4 ms |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Podpora HDR | Ano |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Infinity DCR |
| Rozsah svislého snímání | 40 - 60 Hz |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 140 kHz |
| Typ panelu | IPS |
| Dodávané kabely | AC, HDMI |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Varování | Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Před čištěním odpojte monitor od napájení. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1946916 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 6.85 kg |
| EAN vonalkód: | 8712581805715 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Áramfogyasztás: | 27,24 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Szín: | Fekete |
| Magasság (állvánnyal): | 465 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 3,92 kg |
| Súly (állvánnyal): | 4,35 kg |
| Mélység (állvánnyal): | 211 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 613 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 613 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 54 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 365 mm |
| Csomag magassága: | 455 mm |
| Súly csomagolással együtt: | |
| Csomagolási mélység: | 141 mm |
| Csomag szélessége: | 690 mm |
| HDMI portok száma: | 2 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| HDMI: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Pixelsűrűség: | 163,18ppi |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 350 cd/m² |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,6 cm |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Válasz: | 4 ms |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve: | Mega Infinity DCR |
| Függőleges szkennelési tartomány: | 40–60 Hz |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–140 kHz |
| Panel típusa: | IPS |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, HDMI |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 20° |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

