Philips 1000 series 27E2N1110/00 počítačový monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Černá
Kód: MONPHIMON0142
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 1000 series 27E2N1110/00 počítačový monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Černá| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 21 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Typ napájení | Externí |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba elektrické energie | 15,6 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Tržní kategorie | Domácí |
| Barva | Černá |
| Šířka (bez stojánku) | 617 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,13 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 33 mm |
| Výška (bez stojánku) | 358 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,5 kg |
| Výška (s podstavcem) | 451 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 200 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 617 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,04 kg |
| Hloubka balení | 124 mm |
| Výška balení | 447 mm |
| Šířka balení | 690 mm |
| Režim EasyRead | Ano |
| Schválení regulačními orgány | CB, CE Mark, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, EAC, EAEU RoHS, KC, CEL, CCC, CECP, UKCA, EMF, FCC, ICES-003 |
| Vylepšení obrazu | SmartImage |
| Adaptivní synchronizace | Ano |
| Packaging recyclability rate | 100% |
| Režim LowBlue | Ano |
| Typ povrchové úpravy | Texturovaný |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 50000 h |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Verze HDCP | 1.4 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Počet VGA portů | 1 |
| HDMI | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| HDCP | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Synchronizace komponentního videa | Oddělená synchronizace |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| AMD FreeSync | Ne |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Neprovozní nadmořská výška | 3658 - 12192 m |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3658 m |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| DDC/CI | Ano |
| Pokrytí barevného prostoru Adobe RGB | 89,71% |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Barevná škála DCI-P3 | 79,86% |
| Ghosting | 25% |
| Typ panelu | IPS |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,8 cm |
| Vertikální digitální frekvence | 48 - 100 Hz |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 104,02% |
| Typ podsvětlení | W-LED |
| Displej sRGB | Ano |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Rozteč pixelů | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Odezva | 4 ms |
| Hustota pixelů | 81,59 ppi |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 75 Hz |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Infinity DCR |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 85 kHz |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Technologie displeje | LCD |
| LED podsvícení | Ano |
| Horizontální digitální frekvence | 30 - 115 kHz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68,6 cm |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Kontrastní poměr (typický) | 1500:1 |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 91,27% |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Doba odezvy (MPRT) | 1 ms |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Standard barevného gamutu | DCI-P3, Adobe RGB, NTSC, sRGB |
| Slot pro zámek | Ano |
| Počet OSD jazyků | 21 |
| Nastavení výšky | Ne |
| Jazyk nabídky OSD | Turečtina, Čeština, Holandský, Řečtina, Italština, Angličtina, Japonština, Portugalština, Maďarština, Francouzština, Korejština, Polský, Ruský, Ukrajinština, Finský, Švédský, Španělština, Zjednodušená čínština, Tradiční čínština, Německý |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Plug and Play | Ano |
| LED indikátory | Operace, Pohotovostní režim |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Neobsahuje | Rtuť |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2048079 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 5.6 kg |
| EAN vonalkód: | 8721038000412 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 21 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Áramfogyasztás: | 15,6 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Piaci kategória: | Otthon |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség (állvány nélkül): | 617 mm |
| Súly (állvány nélkül): | |
| Mélység (állvány nélkül): | 33 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 358 mm |
| Súly (állvánnyal): | 3,5 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 451 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 200 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 617 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 6,04 kg |
| Csomagolási mélység: | 124 mm |
| Csomag magassága: | 447 mm |
| Csomag szélessége: | 690 mm |
| Könnyen olvasható mód: | Igen |
| Hatósági jóváhagyások: | |
| Képjavítás: | SmartImage |
| Adaptív szinkronizáció: | Igen |
| Csomagolás újrahasznosíthatósági aránya: | 100% |
| LowBlue mód: | Igen |
| Felületkezelés típusa: | Texturált |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 50000 óra |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| HDCP verzió: | 1.4 |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| VGA portok száma: | 1 |
| HDMI: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDCP: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Komponens videó szinkronizáció: | Külön szinkronizálás |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| AMD FreeSync: | Nem |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Nem üzemi magasság: | 3658 - 12192 méter |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3658 méter |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| DDC/CI: | Igen |
| Adobe RGB színtér lefedettség: | 89,71% |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Felületi keménység: | 3H |
| DCI-P3 színskála: | 79,86% |
| Szellemkép: | 25% |
| Panel típusa: | IPS |
| Látható méret (vízszintes): | 59,8 cm |
| Függőleges digitális frekvencia: | 48–100 Hz |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 104,02% |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| sRGB kijelző: | Igen |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Pixelsűrűség: | 81,59ppi |
| Válasz: | 4 ms |
| Függőleges szkennelési tartomány: | 48–75 Hz |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve: | Mega Infinity DCR |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–85 kHz |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Vízszintes digitális frekvencia: | 30–115 kHz |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,6 cm |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1500:1 |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 91,27% |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Válaszidő (MPRT): | 1 ms |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Színskála szabvány: | DCI-P3, Adobe RGB, NTSC, sRGB |
| Zárnyílás: | Igen |
| OSD nyelvek száma: | 21 |
| Magasságállítás: | Nem |
| OSD menü nyelve: | török, cseh, holland, görög, olasz, angol, japán, portugál, magyar, francia, koreai, lengyel, orosz, ukrán, finn, svéd, spanyol, egyszerűsített kínai, Hagyományos kínai, német |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 20° |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| LED-jelzők: | Művelet, Készenléti üzemmód |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR |
| Nem tartalmaz: | Higany |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

