Philips 1000 series 27E1N1100A/00 LED display 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Černá
Kód: MONPHIMON0137
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 1000 series 27E1N1100A/00 LED display 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Černá| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | D |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Spotřeba elektrické energie | 18,8 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Typ napájení | Internal |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Barva | Černá |
| Tržní kategorie | Domácí |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,58 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 211 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 4 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 46 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 617 mm |
| Výška (bez stojánku) | 357 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 617 mm |
| Výška (s podstavcem) | 457 mm |
| Hloubka balení | 141 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,62 kg |
| Výška balení | 455 mm |
| Šířka balení | 690 mm |
| Certifikáty shody | VCCI, EAC, CB, ICES, Federální komunikační komise (FCC), RoHS, cTUVus, BSMI |
| Neobsahuje těžké kovy | Hg (rtuť) |
| Vylepšení obrazu | SmartImage game |
| Režim LowBlue | Ano |
| Packaging recyclability rate | 100% |
| Režim EasyRead | Ano |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 50000 h |
| Kompatibilní operační systémy | Mac OS X Windows 11 / 10 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| HDCP | Ano |
| HDMI | Ano |
| Verze HDCP | 1.4 |
| Audio výstup | Ano |
| Počet VGA portů | 1 |
| Audio vstup | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Synchronizace komponentního videa | Oddělená synchronizace |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3658 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 3658 - 12192 m |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Standard barevného gamutu | sRGB |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| LED podsvícení | Ano |
| Vertikální digitální frekvence | 48 - 100 Hz |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| DDC/CI | Ano |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Displej sRGB | Ano |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Infinity DCR |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,8 cm |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 60 Hz |
| Maximální rychlost obnovy | 100 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68,6 cm |
| Ghosting | 25% |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Technologie displeje | LCD |
| Doba odezvy (rychlá) | 1 ms |
| Typ podsvětlení | W-LED |
| Rozteč pixelů | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Horizontální digitální frekvence | 30 - 115 kHz |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Odezva | 4 ms |
| Hustota pixelů | 81,59 ppi |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 85 kHz |
| Kontrastní poměr (typický) | 1300:1 |
| Typ panelu | IPS |
| Stojan v ceně | Ano |
| Dodávané kabely | AC, HDMI |
| Návod na použití | Ano |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| LED indikátory | Operace, Pohotovostní režim |
| Plug and Play | Ano |
| Počet OSD jazyků | 21 |
| Jazyk nabídky OSD | Čeština, Holandský, Zjednodušená čínština, Tradiční čínština, Portugalština, Maďarština, Finský, Turečtina, Angličtina, Japonština, Švédský, Francouzština, Korejština, Řečtina, Italština, Polský, Ruský, Ukrajinština, Španělština, Německý |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| RMS výkon | 4 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Varování | Před čištěním odpojte monitor od napájení., Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1868780 |
| Neobsahuje | Rtuť, PVC/BFR |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 6.16 kg |
| EAN vonalkód: | 8712581804282 |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | D |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Áramfogyasztás: | |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység típusa: | |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Szín: | Fekete |
| Piaci kategória: | Otthon |
| Súly (állvány nélkül): | 3,58 kg |
| Mélység (állvánnyal): | 211 mm |
| Súly (állvánnyal): | 4 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 46 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 617 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 357 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 617 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 457 mm |
| Csomagolási mélység: | 141 mm |
| Súly csomagolással együtt: | |
| Csomag magassága: | 455 mm |
| Csomag szélessége: | 690 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | VCCI, EAC, CB, ICES, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS, cTUVus, BSMI |
| Nem tartalmaz nehézfémeket: | Hg (higany) |
| Képjavítás: | SmartImage játék |
| LowBlue mód: | Igen |
| Csomagolás újrahasznosíthatósági aránya: | 100% |
| Könnyen olvasható mód: | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 50000 óra |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Mac OS X Windows 11 / 10 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDCP: | Igen |
| HDMI: | Igen |
| HDCP verzió: | 1.4 |
| Hangkimenet: | Igen |
| VGA portok száma: | 1 |
| Hangbemenet: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Komponens videó szinkronizáció: | Külön szinkronizálás |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3658 méter |
| Nem üzemi magasság: | 3658 - 12192 méter |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Színskála szabvány: | sRGB |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Függőleges digitális frekvencia: | 48–100 Hz |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Felületi keménység: | 3H |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| DDC/CI: | Igen |
| Érintőképernyő: | Nem |
| sRGB kijelző: | Igen |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve: | Mega Infinity DCR |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Látható méret (vízszintes): | 59,8 cm |
| Függőleges szkennelési tartomány: | 48–60 Hz |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,6 cm |
| Szellemkép: | 25% |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Válaszidő (gyors): | 1 ms |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Pixelsűrűség: | 81,59ppi |
| Vízszintes digitális frekvencia: | 30–115 kHz |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Válasz: | 4 ms |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–85 kHz |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1300:1 |
| Panel típusa: | IPS |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, HDMI |
| Használati utasítás: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 20° |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| LED-jelzők: | Művelet, Készenléti üzemmód |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| OSD nyelvek száma: | 21 |
| OSD menü nyelve: | cseh, holland, egyszerűsített kínai, Hagyományos kínai, portugál, magyar, finn, török, angol, japán, svéd, francia, koreai, görög, olasz, lengyel, orosz, ukrán, spanyol, német |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | |
| Nem tartalmaz: | Higany, PVC/BFR |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

