Patriot Memory Viper Venom paměťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM ECC
Kód: PAMPATDR50074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Viper Venom paměťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR5 6000 MT/s 288-pin DIMM ECC| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Barva | Bílá, Černá |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| CAS latence | 40 |
| ECC | Ano |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| Komponent pro | PC/server |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 8 GB |
| Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Ano |
| Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Napětí paměti | 1.3, 1.4 V, 1.2 V, 1.35 V, 1.1 V, 1.45 V |
| Přenosová rychlost dat paměti | 6000 MT/s |
| ECC na desce | Ano |
| Výška | 43 mm |
| Hmotnost | 52 g |
| Šířka | 137 mm |
| Hloubka | 7 mm |
| Výška balení | 148 mm |
| Hmotnost včetně balení | 73 g |
| Hloubka balení | 13,7 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 70 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 85 °C |
| Certifikáty shody | RoHS, Federální komunikační komise (FCC), CE, UKCA |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.069 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378427813 |
| Belső memória: | 8 GB |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| CAS-késés: | 40 |
| ECC: | Igen |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 3.0 |
| Memóriafeszültség: | 1.3, 1,4 V, 1,2 V, 1,35 V, 1,1 V, 1,45 V |
| Memória adatátviteli sebesség: | 6000 MT/s |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Magasság: | 43 mm |
| Súly: | 52 g |
| Szélesség: | 137 mm |
| Mélység: | 7 mm |
| Csomag magassága: | 148 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 73 g |
| Csomagolási mélység: | 13,7 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 70 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, UKCA |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

