Patriot Memory PEF128GEP31MCX 128 GB MicroSDXC flash paměť třídy 10
Kód: PAMPATSDG0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory PEF128GEP31MCX 128 GB MicroSDXC flash paměť třídy 10| Přepínač ochrany proti zápisu | Ano |
| Barva | Červená, Černá |
| Napětí paměti | 2.1, 3.3 V, 2.7, 3.6 V, 2.8 |
| Šířka | 15 mm |
| Hmotnost | 0,3 g |
| Výška | 11 mm |
| Hloubka | 1 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Hloubka balení | 86 mm |
| Šířka balení | 100 mm |
| Výška balení | 132 mm |
| Třída Flash paměťové karty | Třída 10 |
| Rychlost čtení | 100 MB/s |
| Kapacita | 128 GB |
| Rychlost zápisu | 80 MB/s |
| Typ flash karty | MicroSDXC |
| Video Speed Class | V30 |
| UHS Speed Class (rychlostní třída) | Class 3 (U3) |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -25 - 85 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 814914024799 |
| Írásvédő kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Piros, Fekete |
| Memóriafeszültség: | 2.1, 3,3 V, 2.7, 3,6 V, 2.8 |
| Szélesség: | 15 mm |
| Súly: | 0,3 g |
| Magasság: | 11 mm |
| Mélység: | 1 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolási mélység: | 86 mm |
| Csomag szélessége: | 100 mm |
| Csomag magassága: | 132 mm |
| Flash memóriakártya osztály: | 10. osztály |
| Olvasási sebesség: | 100 MB/s |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Írási sebesség: | 80 MB/s |
| Flash kártya típusa: | MicroSDXC |
| Videó sebességosztály: | V30 |
| UHS sebességosztály: | 3. osztály (U3) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

