PANASONIC Eneloop Smartplus BQ-CC87 akkumulátortöltő (BQ-CC87USB)
Kód: BALPANLAD0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PANASONIC Eneloop Smartplus BQ-CC87 akkumulátortöltő (BQ-CC87USB)| Alkalmas | Otthoni akkumulátor |
| Akkumulátorok száma | 4 |
| Kompatibilis akkumulátorméretek | AA, AAA |
| Forrás típusa | USB |
| Bemeneti feszültség | 5V |
| Töltési áram | 0,3 (AA), 0,15 (AAA) |
| Kimeneti feszültség | 1,5 V |
| LED-jelzők | Újratölthető |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 66 mm |
| Magasság | 85 mm |
| Súly | 65 g |
| Mélység | 28 mm |
| Csomagolás típusa | Akasztós doboz ablakkal |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–35 °C |
| Akkumulátor | Nem |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Battery chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.19 kg |
| EAN vonalkód: | 5410853063995 |
| Alkalmas: | Otthoni akkumulátor |
| Akkumulátorok száma: | 4 |
| Kompatibilis akkumulátorméretek: | AA, AAA |
| Forrás típusa: | USB |
| Bemeneti feszültség: | 5V |
| Töltési áram: | 0,3 (AA), 0,15 (AAA) |
| Kimeneti feszültség: | 1,5 V |
| LED-jelzők: | Újratölthető |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 66 mm |
| Magasság: | 85 mm |
| Súly: | 65 g |
| Mélység: | 28 mm |
| Csomagolás típusa: | Akasztós doboz ablakkal |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–35 °C |
| Akkumulátor: | Nem |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

