PANASONIC Eneloop Smartplus BQ-CC55 (BQ-CC55E) akkumulátortöltő
Kód: BALPANLAD0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PANASONIC Eneloop Smartplus BQ-CC55 (BQ-CC55E) akkumulátortöltő| Akkumulátorok száma | 4 |
| Kompatibilis akkumulátorméretek | AA, AAA |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Alkalmas | Otthoni akkumulátor |
| Töltési áram | 0,3 (AA), 0,15 (AAA) |
| Kimeneti feszültség | 1,5 V |
| Bemeneti frekvencia | 50-60 Hz |
| Bemeneti feszültség | 100-240V |
| Bemeneti áram | 0,2 A |
| LED-jelzők | Újratölthető |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 121 mm |
| Súly | 115 g |
| Mélység | 65,5 mm |
| Szélesség | 68 mm |
| Csomagolás típusa | Akasztós doboz ablakkal |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–35 °C |
| Akkumulátor | Nem |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Battery chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.265 kg |
| EAN vonalkód: | 5410853063926 |
| Akkumulátorok száma: | 4 |
| Kompatibilis akkumulátorméretek: | AA, AAA |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Alkalmas: | Otthoni akkumulátor |
| Töltési áram: | 0,3 (AA), 0,15 (AAA) |
| Kimeneti feszültség: | 1,5 V |
| Bemeneti frekvencia: | 50-60 Hz |
| Bemeneti feszültség: | 100-240V |
| Bemeneti áram: | 0,2 A |
| LED-jelzők: | Újratölthető |
| Szín: | Fehér |
| Magasság: | 121 mm |
| Súly: | 115 g |
| Mélység: | 65,5 mm |
| Szélesség: | 68 mm |
| Csomagolás típusa: | Akasztós doboz ablakkal |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–35 °C |
| Akkumulátor: | Nem |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

