Palit GeForce RTX 5070 fehér OC NVIDIA 12 GB GDDR7
Kód: VGAPALNVD0513
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Palit GeForce RTX 5070 fehér OC NVIDIA 12 GB GDDR7| CUDA | Igen |
| Processzor túlhajtási sebessége | 2527 MHz |
| Típus | GeForce RTX 5070 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 4 |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Processzor órajelsebessége | 2325 MHz |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| CUDA magok | 6144 |
| Maximális energiafogyasztás | 250 W |
| Minimális rendszerteljesítmény | 650 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz | 1x 16 tűs |
| SFF-re kész | Igen |
| Tartó magassága | Teljes magasságú (FH) |
| Szín | Fehér |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Formátum | Teljes magasságú/teljes hosszúságú (FH/FL) |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Rések száma | 2 |
| Magasság | 116,6 mm |
| Hossz | 291,9 mm |
| Mélység | 41,3 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| DisplayPort-verzió | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 3 |
| Felület | PCI Express 5.0 |
| HDMI-verzió | 2.1b |
| HDMI portok száma | 1 |
| Grafikus kártya memóriája | 12 GB |
| Memóriabusz | 192 bit |
| Adatátviteli sebesség | 28 Gbps |
| Memória sávszélesség (max.) | 672 GB/s |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR7 |
| Túlhúzott (OC) kiadás | Igen |
| DirectX verzió | 12 Végső |
| OpenGL verzió | 4.6 |
| NVIDIA Ansel | Igen |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| Kettős DVI | Nem |
| HDCP | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| Készen áll a virtuális valóságra | Igen |
| Tartalmazza a tápkábelt | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 1.26 kg |
| EAN vonalkód: | 4710562245295 |
| CUDA: | Igen |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 2527 MHz |
| Típus: | GeForce RTX 5070 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Processzor órajelsebessége: | 2325 MHz |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| CUDA magok: | 6144 |
| Maximális energiafogyasztás: | 250 W |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 650 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 16 tűs |
| SFF-re kész: | Igen |
| Tartó magassága: | Teljes magasságú (FH) |
| Szín: | Fehér |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Formátum: | Teljes magasságú/teljes hosszúságú (FH/FL) |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Rések száma: | 2 |
| Magasság: | 116,6 mm |
| Hossz: | 291,9 mm |
| Mélység: | 41,3 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Grafikus kártya memóriája: | 12 GB |
| Memóriabusz: | 192 bit |
| Adatátviteli sebesség: | 28 Gbps |
| Memória sávszélesség (max.): | 672 GB/s |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Túlhúzott (OC) kiadás: | Igen |
| DirectX verzió: | 12 Végső |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| NVIDIA Ansel: | Igen |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| Kettős DVI: | Nem |
| HDCP: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| Tartalmazza a tápkábelt: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

