Palit GeForce RTX 5060 Ti Infinity 3 OC NVIDIA 16 GB GDDR7
Kód: VGAPALNVD0514
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Palit GeForce RTX 5060 Ti Infinity 3 OC NVIDIA 16 GB GDDR7| Processzor túlhajtási sebessége | 2662 MHz |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 4 |
| CUDA magok | 4608 |
| CUDA | Igen |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Típus | GeForce RTX 5060 Ti |
| Processzor órajelsebessége | 2407 MHz |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz | 1x 8 tűs |
| Minimális rendszerteljesítmény | 600 W |
| Maximális energiafogyasztás | 180 W |
| Rések száma | 2 |
| Szín | Fekete |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| SFF-re kész | Igen |
| Magasság | 116,6 mm |
| Hossz | 291,9 mm |
| Mélység | 41,3 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Felület | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-verzió | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 3 |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1b |
| Memória sávszélesség (max.) | 448 GB/s |
| Memóriabusz | 128 bit |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája | 16 GB |
| Adatátviteli sebesség | 28 Gbps |
| NVIDIA Ansel | Igen |
| DirectX verzió | 12 Végső |
| Kettős DVI | Nem |
| Készen áll a virtuális valóságra | Igen |
| OpenGL verzió | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| HDCP | Igen |
| Túlhúzott (OC) kiadás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 1.12 kg |
| EAN vonalkód: | 4710562245172 |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 2662 MHz |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| CUDA magok: | 4608 |
| CUDA: | Igen |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Típus: | GeForce RTX 5060 Ti |
| Processzor órajelsebessége: | 2407 MHz |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 8 tűs |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 600 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 180 W |
| Rések száma: | 2 |
| Szín: | Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| SFF-re kész: | Igen |
| Magasság: | 116,6 mm |
| Hossz: | 291,9 mm |
| Mélység: | 41,3 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| Memória sávszélesség (max.): | 448 GB/s |
| Memóriabusz: | 128 bit |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Adatátviteli sebesség: | 28 Gbps |
| NVIDIA Ansel: | Igen |
| DirectX verzió: | 12 Végső |
| Kettős DVI: | Nem |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| HDCP: | Igen |
| Túlhúzott (OC) kiadás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

