Palit GeForce RTX 3050 StormX OC 6GB NVIDIA GDDR6
Kód: VGAPALNVD0523
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Palit GeForce RTX 3050 StormX OC 6GB NVIDIA GDDR6| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 3 |
| Típus | GeForce RTX 3050 |
| Processzor túlhajtási sebessége | 1492 MHz |
| CUDA magok | 2304 |
| CUDA | Igen |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| Processzor órajelsebessége | 1042 MHz |
| Minimális rendszerteljesítmény | 300 W |
| Áramfogyasztás | 70 W |
| Szín | Fekete |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Rések száma | 2 |
| Hossz | 162 mm |
| Magasság | 117 mm |
| Mélység | 40 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| DisplayPort-verzió | 1.4a |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| DVI-D portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Felület | PCI Express 4.0 |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR6 |
| Memória sávszélesség (max.) | 168 GB/s |
| Memóriabusz | 96 bit |
| Grafikus kártya memóriája | 6 GB |
| Adatátviteli sebesség | 14 Gbps |
| NVIDIA Ansel | Igen |
| Kettős DVI | Igen |
| PhysX | Igen |
| DirectX verzió | 12 Végső |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| Készen áll a virtuális valóságra | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| OpenGL verzió | 4.6 |
| HDCP | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 0.67 kg |
| EAN vonalkód: | 4710562244618 |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 3 |
| Típus: | GeForce RTX 3050 |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 1492 MHz |
| CUDA magok: | 2304 |
| CUDA: | Igen |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Processzor órajelsebessége: | 1042 MHz |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 300 W |
| Áramfogyasztás: | 70 W |
| Szín: | Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Rések száma: | 2 |
| Hossz: | 162 mm |
| Magasság: | 117 mm |
| Mélység: | 40 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| DisplayPort-verzió: | 1.4a |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| DVI-D portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR6 |
| Memória sávszélesség (max.): | 168 GB/s |
| Memóriabusz: | 96 bit |
| Grafikus kártya memóriája: | 6 GB |
| Adatátviteli sebesség: | 14 Gbps |
| NVIDIA Ansel: | Igen |
| Kettős DVI: | Igen |
| PhysX: | Igen |
| DirectX verzió: | 12 Végső |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| HDCP: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

