Paladone PP14839SMT akció-/gyűjtői figura
Kód: FIGPDNKOL0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Paladone PP14839SMT akció-/gyűjtői figura| Fényeffektek | Igen |
| Ajánlott nem | Bármely nem |
| Szín | Fehér, piros |
| Ajánlott felhasználás | Belső |
| Ajánlott életkor | Gyermekek és felnőttek |
| Alapján | Képregények |
| Indíték | Felsőbbrendű ember |
| Terméktípus | Gyűjthető figura |
| Engedély | DC |
| Magasság | 176 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Collectible |
|---|---|
| Súly: | 0.39 kg |
| EAN vonalkód: | 5056577759303 |
| Fényeffektek: | Igen |
| Ajánlott nem: | Bármely nem |
| Szín: | Fehér, Piros |
| Ajánlott felhasználás: | Belső |
| Ajánlott életkor: | Gyermekek és felnőttek |
| Alapján: | Képregények |
| Indíték: | Felsőbbrendű ember |
| Terméktípus: | Gyűjthető figura |
| Engedély: | DC |
| Magasság: | 176 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

