Paladone PP13137NN akció-/gyűjtői figura
Kód: FIGPDNKOL0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Paladone PP13137NN akció-/gyűjtői figura| Fényeffektek | Igen |
| Ajánlott nem | Bármely nem |
| Ábra | Boo SquishyGlo |
| Alapján | Videojáték |
| Ajánlott felhasználás | Beltéri/kültéri |
| Indíték | Szuper Márió |
| Ajánlott életkor | Gyermekek és felnőttek |
| Szín | Fehér |
| Terméktípus | Gyűjthető figura |
| Magasság | 137 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Collectible |
|---|---|
| Súly: | 0.37 kg |
| EAN vonalkód: | 5056577733525 |
| Fényeffektek: | Igen |
| Ajánlott nem: | Bármely nem |
| Ábra: | Boo SquishyGlo |
| Alapján: | Videojáték |
| Ajánlott felhasználás: | Beltéri/kültéri |
| Indíték: | Szuper Márió |
| Ajánlott életkor: | Gyermekek és felnőttek |
| Szín: | Fehér |
| Terméktípus: | Gyűjthető figura |
| Magasság: | 137 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

